x-kom hosting

GeForce DDR 3 / DDR 2

paciol92
utworzono
utworzono

Witam mam takie pytanie. Mam kompa z kartą graficzna GeForce 8500 GT DDR2 i chciałbym kupić nową kartę, najprawdopodobniej GeForce 8800 GT ale DDR3 i teraz moje pytanie brzmi: czy te DDR2 i DDR3 to są są wejścia czy mogę włożyć do mojego kompa DDR3 czy jak mam DDR2 to już lipa i nie mogę. Nie chciałbym nie potrzebnie wydawać kasy. Wiem że pamięć RAM rożni się jak mam w kompie DDR1 to DDR2 już nie wejdzie czy tak samo jest z kartami??

Proszę o szybka odpowiedź, aha i jeszcze co lepsze GeForce 9500GT czy GeForce 8800GT ?? z góry dziękuję1

Gość
komentarz
komentarz

Możesz, DDR to tylko rodzaj pamięci, a więc nie ma zależności jak szybką pamięć ma karta graficzna :P Im większy DDR tym szybszy. A nie kupuj 9500 GT to shit, zdecydownaie lepiej 9600 GT albo 8800 GT.

Lipton
komentarz
komentarz

Zdecydowanie 8800GT.

Zresztą różnica w cenie to około 150 zł między tymi kartami.

paciol92
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki.... no właśnie bardziej jestem w stronę 8800 GT niż 9600GT. Zobaczymy hehe. Dzięki za pomoc. Temat Do Zamknięcia ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.