x-kom hosting

procesor do GTA IV

audi_TT
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jaki procesor pozwalał by na grę w GTA IV na kompie. W wymaganiach pisze Core 2 Quad E6600 2.4GHz to znaczy ze mi na full detalach nie pójdzie?

Komp: Core 2 Duo E8600 (nie podkręcany) 4 GB RAM DDR 2 800 MHz OCZ grafa Gigabyte GTX 260. Płyta główna Asus P5Q Pro. Za pomoc udzieloną z góry dziękuję

nie ten dział

//Przenoszę do procesory

//SebaSonido

PaQre
komentarz
komentarz

Spokojnie pograsz tylko podgoń trochę procka bo spowalnia kartę.

n31T
komentarz
komentarz

Do GTA 4 wystarczy e5200... To zwykły chwyt marketingowy aby ludzie kupowali te nieszczęsne q6600.

bartEEEk
komentarz
komentarz (edytowane)
W wymaganiach pisze Core 2 Quad E6600 2.4GHz

********* przesadzone...

PS. Nie ten dział. - od tego jest przycisk "Raport"

//Uwazaj na slownictwo.

//swirek

Gość
komentarz
komentarz
Komp: Core 2 Duo E8600 (nie podkręcany) 4 GB RAM DDR 2 800 MHz OCZ grafa Gigabyte GTX 260. Płyta główna Asus P5Q Pro. Za pomoc udzieloną z góry dziękuję

z takim sprzetem to sobie we wszystko co wyjdzie do roku czasu pograsz na full :P:)

czarnes
komentarz
komentarz

E5200 i HD4850 i na full pograsz

Gość
komentarz
komentarz

dokladnie, a on ma Core 2 Duo E8600 i Gigabyte GTX 260 :) i jeszcze sie pyta ;)

MatiZ89
komentarz
komentarz

Core 2 Quad jest podawany w rozsądne wymagania sprzętowe, na pewno pograsz na full :D

Darth_Kaker
komentarz
komentarz

Mi chodzi na full detalach, ale i tak wole na ps3 w to grać.

Ale chodzi u mojego kumpla (też full detale), który ma E5200 ~3GHz i GF 9600 GT(?) także troszkę z wymaganiami przesadzili

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie wierze ze mu idzie na full detale. GF 9600Gt max na medium obsługuje GTA IV

olszak
komentarz
komentarz

takie bajeczki to sobie możesz babci opowiadać... według rockstara "tylko komputery z przyszłości" będą mogły utrzymać ją na full

cod3r
komentarz
komentarz

:lol: Mi też chodzi na full ;/ te wymagania zawyżone są ;)

olszak
komentarz
komentarz

kolejny który na pewno grał... to jest nie możliwe na twojej karcie... zastanów sie zanim coś napiszesz, żeby grać na full musisz mieć kartę z 1 gb minimum...

cod3r
komentarz
komentarz

Mhm ... 1gb żeby grac na max rozdziałce chyba ;)

olszak
komentarz
komentarz

nie, musisz mieć ponad 1gb pamięci na karcie aby grać na 1680x1050, to jest stosunkowo wysoka rozdzielczość ale bez przesady...

DjConrado
komentarz
komentarz

Na moim sprzęcie (opis w sygnaturce) nieraz przymało klatek się robi ale średnio koło 25 mam ;).

Ale nie spodziewałem się że GTA tak bardzo obciąży procka :P

Adexis
komentarz
komentarz

no niestety nawet żeby grac na 1280x1024 na maxa trzeba mieć kartę ponad 512 mb najlepiej 1GB niestety R* trochę przesadzili z optymalizacją i jeszcze ten silnik który ledwo się na PC nadaje

mario52
komentarz
komentarz

mam pytanie do was moze ktos sie tez spotkał z takim problemem w Gta IV . Zainstalowałem grę ,włączyłem i grałem bez problemów 3 godz. wyłączyłem kompa , za 2 h zas chccialem sobie pograc włączam gierke i.. komputer za kazdym razem przy włącczaniu gierki sie wiesza . Nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to że gdy odistalowałem i zas zainstalowałem działała normalnie ,ale gdy zas wyłączyłem kompa i właczyłem z powrotem to juz nie działała

I tak że by pograc sobie w GTA IV za kazdym razem instaluje i odistalowuje gierke . Troche to jest irytujące nie po to wydałem 149 zł. Oto mój sprzęt : Intel 2duo E4500 ,GEforce 8600 GT 256 mb ,2gb ram i windows Xp Service pack 3

Wiem że może sprzęt nie za wysokiej klasy ale jak juz odpale gierke to śmiga .

Mam takie oto pytanie ,czy to wina mojego komputera czy gry ,i czy jesli ktos miał takie problem to jak go idzie rozwiązać

cod3r
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz ? Lub system zrąbany ;)

mario52
komentarz
komentarz
Jaki zasilacz ? Lub system zrąbany ;)

Nie no system jest wporządku to jest dla mnie dziwna sprawa ze po instalacji gra smiga a po ponownym uruchomieniu naciskam na ikonke daje play i jak maja sie pokazac napisy to jest czarny obraz ,a muzyczka gra a potem sie wiesza

cod3r
komentarz
komentarz

Ja miałem tak samo w Call of Duty 4 na xp sp3 i zainstalowalem viste 32 i juz wszystko śmiga ;)

mario52
komentarz
komentarz
Ja miałem tak samo w Call of Duty 4 na xp sp3 i zainstalowalem viste 32 i juz wszystko śmiga ;)

Bo sie tak zastanawiałem ,leżałem wczoraj i czytałem sobie pudełko z gta IV i nagle natknąłem się na taki mały napisz :wersja rozszerzona dla 64-bitowy ,wielordzeniwoy , moze to przez to bo na xp tylko 32 bity sa max

cod3r
komentarz
komentarz

Niee to nie to to jest rozszerzenie dla 64 - bit ;)

mario52
komentarz
komentarz
Niee to nie to to jest rozszerzenie dla 64 - bit ;)

hmm... to nie wiem co zrobić narazie będe sobie dawał rade tak jak sobie narazie daje czyli ciągła reinstalacja ,chyba musze pomyśleć o Windows Vista

cod3r
komentarz
komentarz
hmm... to nie wiem co zrobić narazie będe sobie dawał rade tak jak sobie narazie daje czyli ciągła reinstalacja ,chyba musze pomyśleć o Windows Vista

Jak sie ma nowego kompa z dobrymi podzespołami to tylko Viste , dla przykladu Xp wykorzystuje tylko 1 rdzen a vista z 2 rdzenie po równo ;) szybciej chodzi komp i wogole ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.