x-kom hosting

Radeon x1950 pro

przepiak
utworzono
utworzono

Witam

W ostatnim czasie kupiłem kartę Radeon x1950pro lecz przy próbie włączenie jakiekolwiek "lepszej/nowszej" gry wyskakuje okienko z błędem windows typu"wysyłaj/nie wysyłaj". Próbowałem 2 pakietów różnych sterwoników, mam najnowszy directX (9.0c) oraz SP2. Proszę pomóżcie bo już nei wiem co z tym zrobić :unsure:

AMD sempron 2ghz

radeon x1950pro

2gb ram

rafalluz
komentarz
komentarz
Witam

W ostatnim czasie kupiłem kartę Radeon x1950pro lecz przy próbie włączenie jakiekolwiek "lepszej/nowszej" gry wyskakuje okienko z błędem windows typu"wysyłaj/nie wysyłaj". Próbowałem 2 pakietów różnych sterwoników, mam najnowszy directX (9.0c) oraz SP2. Proszę pomóżcie bo już nei wiem co z tym zrobić :unsure:

AMD sempron 2ghz

radeon x1950pro

2gb ram

Zasilacz? Marka i moc.

przepiak
komentarz
komentarz

TRACER MGB-400ATX

230V 6A 50Hz

400W chyba

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Natychmiast go wymień. Nawet jeśli to nie jego wina, to może Ci prędzej czy później spalić pół komputera. Kup co najmniej Chieftec GPS-400AA-101A lub ModeCom MC-400ATX (nie Feel!!).

przepiak
komentarz
komentarz

Jestem w trakcie zakupu nowego zasilacza, lecz przy podłączeniu nowego zasilacza od kolegi problem nadal występuje...

Próbowałem nawet zformatować dysk i od nowa wszystko wgrać lecz z tym samym nieciekawym wynikiem...help :unsure:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.