x-kom hosting

potrzebny keylogger do monitoringu.

tofik177
utworzono
utworzono

Potrzebuje jakiegos prostego keyloggera dla systemu win xp i ubuntu

Potrzebuje aby programy mialy mozliwosc ustawienia wysylania na ftp(ostatecznie mail)logów co jakis czas (okreslony przezemnie)

cel monitoring własnego kompa. Mam brata który czasem bywa w domu niby zadko a jak juz jest a mnie nie ma to ofkors siedzi na kompie, na linuxie sie nie zna bo tu bym mu ładnie skonfigurował konto i poblokowal co trzeba. On tylko na windowsie coniecio sie zna wiec wchodzi na win podczas mojej nieobecnosci. Za kazdym razem po jego "nieznanych dzialaniach" na xp system jest albo zawirusowany albo zaczyna w inny sposób mówic mi ze cos jest nie tak.. chciałbym sie w koncu dowiedziec gdzie to mój walniety braciszech wchodzi zeby raz na zawsze mu zablokowac owe źródło coraz to innych wirusów...

Uzywan czasem windowsa do grania i wkurza mnie to juz ze co wejde to najpierw musze "naprawiac" a potem dopiero grać. ;/

Co do linuxa to napisałem wlasny skrypt ktory wysyla mi niektore logi na ftp z jego usera no i konto ma ładnie skonfigurowane ( za przeproszeniem gówno popsuć moze) no ale przydalby sie jakis gotowy program.

polećcie cos ;]

n31T
komentarz
komentarz

Na XP zainstaluj sobie np perfect keyloggera, tam ustawiasz sobie rożne pierdoły typu screeny itp. Logi przychodzą Ci na maila co jakiś czas (ustawiasz sobie co ile mają przychodzić), obsługa banalna.

tofik177
komentarz
komentarz

aa dodam zeby to nie byla wersja triall czy cos najlepiej bezplatny darmowy..

edit:

nikt nie zna zadnego ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.