x-kom hosting

Komputer zamiast sie wyłączyć ponownie się uruchamia.

Konstruktor88
utworzono
utworzono

Witam,

Tak jak w temacie zaczęło się to po zakupie nowej karty graficznej i do kupinieniu pamięci GOODRAM.

Płyta główna: ASUS P5LD2

Procesor: INTEL P4 3G /775/800/

Pamięć: DDR2 2x 512mb i 1gb GOODRAM

Karta: PALIT Super Radeon HD3850 Super, 512MB DDR3(256bit)

Zasilacz: TRACER 4Life 400W

Poza tym że sam z siebie niecche się wyłączyć wszsytko gra idealnie:)

dar55
komentarz
komentarz

na dzień dobry zresetuj bios

Konstruktor88
komentarz
komentarz

A jak się go robi?:)

nitro07
komentarz
komentarz

1. możesz wejść do BIOS-u i wybrać opcję load default setings

2. wyjąc baterię z pł. gł na kilka sekund

3. zresetowć zworkami.

dar55
komentarz
komentarz

:D kabel od prądu wyciągnij

otwórz budę

wyciągnij baterię - mała okrągła - na jakieś 2 min

wsadź ,

podłacz kabel

Konstruktor88
komentarz
komentarz

Jaką baterie Panowie??:) Ja mam komputer stacjonarny:)

nitro07
komentarz
komentarz

no właśnie na płycie głównej jest bateria, koloru srebrnego podobna do tej z zegarka tylko, że większa :)

zeniTh
komentarz
komentarz
3ff1764339d3fc87.jpg
  • 2 tygodnie później...
Konstruktor88
komentarz
komentarz

No i tak zrobiłęm jak pisaliście baterie wyjołem gdzieś na 5 minut potem wczytałem load defaults czy coś takiego i nadal mi się uruchamia. Ciekawostrką jest to że czasem rzadko ale zawsze wyłącza się normalnie...

mis456
komentarz
komentarz

Może kabelki źle podłączone są?

dar55
komentarz
komentarz

Ciekawostrką jest to że czasem rzadko ale zawsze wyłącza się normalnie...
weź mi to przetłumacz bo ni jak nie mogę zrozumieć
Gość
komentarz
komentarz

hehe mialem tak samo :P w moim wypadku mialem ustawione wlaczanie komputera myszka, wez zobacz moze ty tez masz to wylacz w biosie i powinno byc dobrze

Konstruktor88
komentarz
komentarz

Spieszę z pomocą;p

A mianowicie komputer powiedzmy na 10 wyłączeń 1 raz wyłącza się normalnie a pozostałe 9 się restartuje.

Co do kabelków to jakich kabelków??

A co do myszki to w BIOSie dokłądnie gdzie to się znajduje??

A przypomne że problem pojawił się po kupnie nowego sprzętu więc może to on jest winowajcą będe musiał wstawić starą karte i sprawdzic czy to to jest przyczyną.

Kropacz
komentarz
komentarz

a wyjmij 1gb goodram i zobacz, potem wyjmij 2x 512 i zobacz na 1gb nowego ramu, jezeli dalej tak bedzie to wyjmij karte i zobacz ;p

Konstruktor88
komentarz
komentarz

Wyjołem kartę i wsadziłęm starą i komputer normalnie się wyłącza czyli wina nowej karty ale co dokłądnie czy karty czy sterowników??

rafalluz
komentarz
komentarz

A może jednak zasilacz (patrząc na markę, pierwsza myśl, gdy widzę tracera - przejścia z kartą wskazują także na tą puszkę z kablami). Sprawdź na jakimś Fortronie/Modecomie MC/Chieftecu/jakimkolwiek markowym zasilaczu.

Najlepiej pożycz od kogoś, zanim kup0isz nowy.

Konstruktor88
komentarz
komentarz

A powiedzcie mi drodzy koledzy czy to jest normalne że wentylatorek niewiem któy po włączeniu nawija nawija a po kilu sekundach troszke zwalnia?? I przy graniu tak samo jest że czasem zwalnia i spowrotem wraca.

mis456
komentarz
komentarz
A powiedzcie mi drodzy koledzy czy to jest normalne że wentylatorek niewiem któy po włączeniu nawija nawija a po kilu sekundach troszke zwalnia?? I przy graniu tak samo jest że czasem zwalnia i spowrotem wraca.

Tak, wszystko zależy od temperatury w zasilaczu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.