x-kom hosting

gEfORCE 9600 512 mb

piotreklb1989
utworzono
utworzono

Witam , posiadam karte graficzną geforce 9600 gt 512 mb mam także 4 GB ram procka Intel Celeron 3,2 i tnie mi gra need for speed undercover (podałem przykład)

Pytanie jest takie... czy moja karta jest za słaba ? czy mam wprowadzone złe ustawienia w gamer HUD? Prosze o pomoc...

n31T
komentarz
komentarz

Twój procesor jest słaby. Spróbuj jeszcze wyłączyć synchronizację pionową w ustawieniach karty.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

wyłączenie synchronizacji nic nie dało bo nawet już miałem tak nastawione w programie tej karty gamer HUD.Niech ktoś poda mi nazwe procesora takiego porządnego i w miare dobrej cenie to go kupie oczywiście jeżeli chodzi to o procesor musze być na 100 procent pewny ... dokładam do tego... ten sam mam problem z colin mcrea really 5. Prosze o pomoc

Lipton
komentarz
komentarz

Napisz całą konfigurację sprzętu. Najważniejszy jest zasilacz i płyta główna.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB

4 GB DDR 2

Procesor Intel Celeron D 3,06 Ghz

Płyta główna Gigabyte 945GCM-S2L

PRO COMP ATX-KY 450W ( tak napisane jest na zasilaczu)

n31T
komentarz
komentarz

Masz słaby zasilacz, który jest na czarnej liście, lecz nie sądzę aby to on był winny. Dla pewności możesz przetestować komputer pod innym zasilaczem.

Gość
komentarz
komentarz

masz za slaby procesor do tej k. graficznej

piotreklb1989
komentarz
komentarz

Więc, jeśli jest to procesor to jaki mi polecanie ? że tak powiem "najlepszy z najtańszych" :P

Lewy12
komentarz
komentarz

To znaczy do ilu max. cię cena interesuje?

Z tańszych ci polece : e2200

http://www.apollo.pl/store/show_detail/42280

tylko podkręcić będziesz muisał żeby karty ci nie ograniczało.Ale nawed bez pokręcania będzie dużo wydajniejszy od tego celerona powineś sobie normalnie pograć we wszystkie gry.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

Jeśli byś chciał o co bardzo bym prosił... Czy mógłbyś mi napisać spis tych najlepszych procesorów od 300 do 500zł

oczywiście żeby pasowało do mojej płyty głównej podanej powyżej

piotreklb1989
komentarz
komentarz

a taki ?

Procesor INTEL Core 2 DUO

E7300 2x2.63 Ghz

a moj zasilacz jest wystarczający czy tez zmienić?

i czy taki zestaw starczy mi do gry w najnowsze gry...

NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB

4 GB DDR 2

Płyta główna Gigabyte 945GCM-S2L

PRO COMP ATX-KY 450W

piotreklb1989
komentarz
komentarz

jezeli kupie procesor i zasilacz co polecasz to bede musiał instalowac jakies sterowniki biosu f8 beta ?

i czy starczy... na nowe gry czyli czy bede mogł grac na maksymalnych ustawieniach graficznych ? np przy grach.... nfs undercover, gta 4, colin dirt i tym podobne

mam jeszcze jedno pytania czy moja karta graficzna ma takie cos jak pixel shader 4.0?

Lipton
komentarz
komentarz

Będziesz musiał zainstalować Beta Bios

W większość gier tak, nie wiem jak z GTA4 i Undencoverem(nie polecam tej gry)

Tak, ma PS 4.0.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

ale jak szukałem tego f8 beta bios to wychodzi na to że każdy sterownik jest do pewnej płyty a (bynajmniej na to wyglądało) i tak nie ma tego sterownika na moją płyte...

chyba ze Ty wiesz gdzie to jest ? ogólnie to głupio mi was tak o wszystko pytać i prosić bo akurat technologia i specyfikacja częsci komputerowych nie jest moją dobrą stroną :/

piotreklb1989
komentarz
komentarz

jest jakas znacząca różnica między

INTEL

Core 2 DUO

E7300 2x2.63 Ghz

a tym procesorem?

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX

Lipton
komentarz
komentarz

Większa ilość pamięci cache. E7300 na pewno lepiej podkręcisz.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

a do tego procesora musze updeatowac te same sterowniki? i jaki dobry zasilacz na niego by był?

do ilu moge go tak podkrecic?

Lewy12
komentarz
komentarz

Najlepiej jakiś markowy typu corsair chieftec 450W spokojnie starczy.A do ilu to nikt ci nie powie myśle ze spokojnie ponad 3 ghz.

Po zmianie procesora niestety będziesz musiał zainstalować windowsa od nowa.

Lipton
komentarz
komentarz

Niekoniecznie Lewy, wystarczy reset bios-a.

Chieftec 400W będzie ok.

Nikt Ci nie powie do ilu podkręcisz ten procesor, to jest uzależnione od wielu czynników.

piotreklb1989
komentarz
komentarz

Czyli co np jeszcze?

NIE ZROZUMIAŁEM :P ale juz wiem :

czyli reset biosa to co... jak to zrobic? ja miejwiecej wiem o co chodzi ale nie wiem co dać... jak to ma byc taki reset to nie chce coś zepsuc

Lipton
komentarz
komentarz
Czyli co np jeszcze?

NIE ZROZUMIAŁEM :P ale juz wiem :

czyli reset biosa to co... jak to zrobic? ja miejwiecej wiem o co chodzi ale nie wiem co dać... jak to ma byc taki reset to nie chce coś zepsuc

1. Robisz update biosu do wersji f8beta

2. Wyjmujesz baterie na 10 s. lub przekladasz zworke

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.