x-kom hosting

Niewoarygodna cena HD4870x2 - tylko 69,90 Euro

bartEEEk
utworzono
utworzono

Aż musiałem temat założyć ...

KLIK

...i wszystko jasne!

Po prostu szok... :unsure:

Liczmy, że gdyby Euro chodziło po 4zł (faktycznie lata od 3,5 do 4) to karta jest za około 270zł!!!

Ciekawe, ile wyniosłoby zamówienie do Polski tych kart (oczywiście mówię, o hurcie już ;) )

Wypowiedzcie się, co myslicie o tym...

Lipton
komentarz
komentarz

Jak już pisałem na shoucie, tu siedzi jakaś podpucha, to znaczy:

Kartę można kupić za taką cenę, jeżeli kupi się zestaw komputerowy za 1500 euro itd. Kiedyś była taka aukcja na Francuskim Ebayu.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Też nie wierzę, aby można było ją dostać od 'tak' za tą cenę ;)

gostek
komentarz
komentarz

Ale jakby sie chcialo to bylo, ze za tyle... z ebayem mozna wygrac... cena podana i nie moga kantowac... Tak jaka w pl sa rozne przypadki...

bartEEEk
komentarz
komentarz
Tak jaka w pl sa rozne przypadki...

Ale to nie jest Polska :zab: :heej:

gostek
komentarz
komentarz

chodzi mi ze na allegro mozna sie tak bawic, wiec czemu na ebay nie?

Lipton
komentarz
komentarz

Już wiem :D

Przetłumaczyłem w translacie, no i z tego co mi wyszło to kupując kartę SIM i zobowiązując się z nimi abonamentem 24 miesięcznym 19 euro miesięcznie, można zakupić tą kartę.

bartEEEk
komentarz
komentarz
Przetłumaczyłem w translacie, no i z tego co mi wyszło to kupując kartę SIM i zobowiązując się z nimi abonamentem 24 miesięcznym 19 euro miesięcznie, można zakupić tą kartę.

Wszędzie są haczyki :ziew:

fball
komentarz
komentarz
Już wiem :D

Przetłumaczyłem w translacie, no i z tego co mi wyszło to kupując kartę SIM i zobowiązując się z nimi abonamentem 24 miesięcznym 19 euro miesięcznie, można zakupić tą kartę.

hehe dobre :D a wogule nikt zdrowy na umyśle by za tyle niesprzedał takiej karty.

Gość
komentarz
komentarz
Kartę można kupić za taką cenę, jeżeli kupi się zestaw komputerowy za 1500 euro itd. Kiedyś była taka aukcja na Francuskim Ebayu.

hmm hehe to ja kiedys zalozylem nawet temat o tym :) i to byla wielka pomylka, chcialem kupic karte graficzna ale co sie okazalo ze to tylko w zestawie...szkoda gadac hehe odrazu mina sie na twarzy zminila

BarTeK_ - musialbys dac komus kto gada po niemiecku do dokladnego przetlumaczenia tego, czy nie zadnego haczyka :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.