x-kom hosting

Sony Ps3

Slimeq22
utworzono
utworzono

Witam.

Przymierzam się do zakupu Sony Ps3, szukam po necie gdzie kupię najtaniej tą konsolę. Na razie znalazłem sklep w którym kosztuje ona 1343 zł a dysk to chyba 40GB.

Stąd moje pytanie, czy widział ktoś taniej Ps3 (NOWE) może z dyskiem 80GB.

Slimeq22
komentarz
komentarz

Na stronie Empik widzę Ps3 + gra lub Ps3 lub film w BR oczywiście. Nie wiem co wybrać...Do tego pewno trzeba kupić kabel HDMI-HDMI ??

qnick
komentarz
komentarz

Kabel hdmi jest dołączony do konsoli

Slimeq22
komentarz
komentarz

Ja nie widziałem tego w spisie...wydawało mi się że są zwykłe kable (takie same jak przy Ps2) i to tyle...kolega dokupić musiał HDMI-HDMI żeby oglądać i grać w HD.

qnick
komentarz
komentarz

U mnie był w pudełku. Tyle ze ja kupiłem konsole w USA.

Conrack1410
komentarz
komentarz

w standardzie nie ma kabla hdmi-hdmi - trzeba dokupic wystarczy najtanszy

konsole najtaniej dostaniesz na allegro

Slimeq22
komentarz
komentarz

Ale z tego co wiem i bez niego da się grać, prawda? Skoro Ps2 podłączyłem to nie powinno być problemów z Ps3 :)

Co do zakupu na allegro to trochę się boję. Chyba kupie w Empiku może będzie film lub gra w zestawie...

gostek
komentarz
komentarz

Kupuj gdzie chcesz, a pograsz przez EURO (scart) na luzie, tyle ze bedzie slaba jakosc...

Slimeq22
komentarz
komentarz

http://www.empik.com/konsola-playstation-3...a,prod5670298,p

W moim mieście w Empiku taki zestaw oferują. Jednak wolę dokupić ten kabel jak już ma być efekt, bo i oglądanie filmów będzie przyjemniejsze a i dobrze się będzie grało, szkoda że Empik ma takie ceny jeśli chodzi o gry:) tu wybieram allegro gdzie jest spora różnica w cenie a dostaję nówkę.

  • 6 miesięcy później...
WoJT@s
komentarz
komentarz
Stąd moje pytanie, czy widział ktoś taniej Ps3 (NOWE) może z dyskiem 80GB.

Tu masz z 80GB i taniej

http://www.video-top.pl/produkt,638,Sony%2...atychmiast.html

// A zauważyłeś może, że ostatni post jest z grudnia?

// Za następny odkop dostaniesz warna...

// NowakoV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.