x-kom hosting

Problem z dyskiem twardym (pomocy)

kris.zag
utworzono
utworzono

Witam mam problem z uruchomieniem kompa przy starcie wyskakuje "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key". Dysk ma 2 miesiące oczywiście mogę oddać do serwisu ale oni nie będą się bawić z tym dyskiem tylko pewnie wymienią na nowy a mi strasznie zależy na danych. Dodam że w biosie nie wykrywa tego dysku ten dysk to seagate sata barracuda 7200 500gb. Przy starcie kompa strasznie długo się ładuje ale słychać że pracuje a późnie wyskakuje ten "Reboot...." Bardzo proszę o pomoc mam nadzieję że jest jeszcze jakaś szansa na uruchomienie tego dysku. Pozdrawiam

dar55
komentarz
komentarz

podociskaj kable do dysku i płyty

kris.zag
komentarz
komentarz

Podłączyłem drugi dysk i działa a z tym dzieje się to samo wyskakuję ten "Reboot....." i stoi.

dar55
komentarz
komentarz

możesz sprawdzić na innym kompie ?

w biosie dalej go nie widzi?

kris.zag
komentarz
komentarz

Nie widzi go właśnie w biosie dałem go koledze ma sprawdzić u siebie ale pewnie lipa z tego dysku będzie być może coś mechanicznego.

dar55
komentarz
komentarz

może coś mechanicznego.
raczej elektronika , trzeba było popatrzec na piny z tyłu czy któryś się nie wbił lub zgiął
kris.zag
komentarz
komentarz

Obejrzę go ale jak to elektronika to jest jakaś szansa naprawienia tego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.