x-kom hosting

Wybór telefonu, umowa się kończy a nie wiem co wybrać

Kzyho999
utworzono
utworzono

Witam,

Jako ,że kończy mi się umowa a już sporo czasu mam telefon erze dostałem dosyć ciekawą oferte i do wyboru mam kilka telefonów. Wole raczej aby był to multimedialny telefon. Na telefonach kompletnie się nie znam, fajnie gdyby miał nawigacje lub/i internet taki zbliżony wyglądem i obsługą do tego w komputerze a nie jakiś wap czy coś w tym stylu smile.gif. Który model z poniższych polecacie ?

LG KC910 Renoir

Sony Ericsson C905

Sony Ericsson C702

Sony Ericsson C902

Samsung OMNIA

Nokia E66

Nokia N82

Nokia N95

Pozdrawiam

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Samsung OMNIA! Na tą chwilę nie znajdziesz absolutnie niczego lepszego.

n31T
komentarz
komentarz

Obecnie mam N82 i polecam Ci ten telefon. Ma symbiana, około 92mb wolnego ramu, 5mpix aparat z xenonową lampą błyskową, kręci filmy bodajże w 30fps.

Zdecydowanie Samsung OMNIA! Na tą chwilę nie znajdziesz absolutnie niczego lepszego.

Omnia ma badziewny wyświetlacz i rozdzielczość dziwną.

Kzyho999
komentarz
komentarz

Podobno Omnia jest nieporęczna, chodzi mi o rysik... Podoba mi się to LG tylko ,że żadnego systemu nie ma a wszytko na javie jest oparte co podobno jest dużym minusem. Ale internet + dobry aparat, dodatkowo filmy divix dają rade :). Proszę o opinie bo jutro ostatecznie muszę wybrać a nie mam jak przejśc się do salonu i wziąc do łapy czy zobaczyć z bliska bo to przez telefon i kuriera załatwiam przedłużenie umowy.

n31T
komentarz
komentarz
Ale internet + dobry aparat, dodatkowo filmy divix dają rade :). Proszę o opinie bo jutro ostatecznie muszę wybrać.

Są programy dla symbiana, które umożliwiają odtwarzanie divix. W ogóle symbian jest platformą na którą powstaje masa programów, dodatków, gier, tak więc ja Ci polecam telefon z tym systemem.

Kzyho999
komentarz
komentarz

A jak oceniasz wyswietlacz w N82 i oglądanie na nim filmów ?

Pozdrawiam.

n31T
komentarz
komentarz

Wyświetlacz jak na telefon bez slidera/klapki jest duży, czytelny. Jedyne co mnie w n82 drażni to trochę trzeszcząca obudowa przy klawiaturze, ale idzie się przyzwyczaić. Więcej wad nie zauważyłem. Filmy się nie tną, wyświetlane są w dobrej jakości.

Kzyho999
komentarz
komentarz

Aha i internet, jak to wygląda ?

n31T
komentarz
komentarz

Co tu dużo mówić, wiadomo że internet lepiej będzie się przeglądało na omni, lub innym telefonie z dotykowym wyświetlaczem + ewentualną klawiaturą qwerty, lecz nie jest źle, strony wyświetlają się normalnie.

  • 2 tygodnie później...
r3turn
komentarz
komentarz

i co wybrałeś

Omnia jest najlepsza, ale ten rysik jest naprawdę bardzo nie poręczny ;)

Sheo niestety teraz praktycznie każda Nokia trzeszczy może za wyjątkiem E66 i E71, ale to są telefony typowo biznesowe

Lg ogólnie jako producenta nie polecam :P

N82 jest ok, ale nie lubię symbiana :)

Gość
komentarz
komentarz

Poszukaj coś ze stajni HTC. Jeżeli chcesz telefon do internetu, to pełna klawiatura bardzo ułatwi Ci życie. Poza tym większość HTC ma Windows Mobile, a to umożliwia zainstalowanie AutoMapy, która nie jest dostępna pod symbiana.

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam wszystkie nokie serii E z własnego doświadczenia.

n31T
komentarz
komentarz
Ja polecam wszystkie nokie serii E z własnego doświadczenia.

Seria N jest lepsza.

JoGr1954
komentarz
komentarz

Zdecydowanie N95 ale czarna ponieważ ma 8GB wbudowanej pamięci:):)

Jej minus to rozsuwanie może Ci się zwalić (jest duża i nie poręczna)

qnick
komentarz
komentarz
Zdecydowanie Samsung OMNIA! Na tą chwilę nie znajdziesz absolutnie niczego lepszego.

Sony Ericsson X1 Xperia :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.