x-kom hosting

Dobry, mały player

Goodrock
utworzono
utworzono

Witam

Aktualnie używam AIW Player i bardzo mi się podoba, ale nie posiada obsługi napisów. Jaki polecacie program do odtwarzania plików wideo? Nie interesują mnie syfy wielkości kilkudziesięciu MB. Im mniejszy (MB) program tym lepiej. KMplayer odpada - jest wolny jak cholera i ma błędy. To samo tyczy się GOM Player-a. Bardzo mile widziany program nie wymagający instalacji. Na chwilę obecną ściągne sobie SubEdit Player-a, ale czekam na lepsze propozycje :)

Gość
komentarz
komentarz

Polecam SubEdit Player. Ma dużo bajerów.

-zmiana formatu napisów

-przesunięcie napisów o wybraną ilość klatek lub sekund

-powiększanie i zmniejszanie napisów

-napisy możesz przeciagnąć aby czytać na górze

-i wiele innych :P

No i oczywiście Go serdecznie polecam.

Goodrock
komentarz
komentarz

Odświezam temat.

Potrzebuję playera, który dodatkowo potrafi odtwarzać filmy DVD.

Ani AIW Player, ani SubEdit-Player nie potrafią. Jakieś propozycje?

Przypominam, że nie interesują mnie wielkie "spaślaki".

Na razie używam Media Player Classic do odtwarzania DVD, ale chciałbym jeden program typu "All in One" :)

lukee8
komentarz
komentarz
Polecam SubEdit Player. Ma dużo bajerów.

-zmiana formatu napisów

-przesunięcie napisów o wybraną ilość klatek lub sekund

-powiększanie i zmniejszanie napisów

-napisy możesz przeciagnąć aby czytać na górze

-i wiele innych tongue.gif

No i oczywiście Go serdecznie polecam.

Dołanczam sie!

SubEdit Player

Goodrock
komentarz
komentarz
Dołanczam sie!

SubEdit Player

Po co polecasz ten odtwarzacz, skoro nie odtwarza on filmów DVD?

Odnośnie ostatniego zdania w moim poprzednim poście - w tej chwili używam:

- Media Player Classic - do odtwarzania filmów DVD

- SubEdit-Player - do filmów z napisami

- AIW Player - do pozostałych filmów; ze względu na jego szybkie uruchamianie, oraz wygodną możliwość regulacji ustawień obrazu (Image Settings; Digital Zoom)

Jednak potrzebuję jednego playera do wszystkich zastosowań, z naciskiem na szybkość uruchamiania.

rafalluz
komentarz
komentarz

Sprawdź Allplayera, nie odtwarzałem na nim DVD nigdy, ale wedle opisu to potrafi.

Liero
komentarz
komentarz

Polecam Media Player Classic, dobry odtwarzacz, a takze Allplayera.

Gość
komentarz
komentarz
- AIW Player - do pozostałych filmów; ze względu na jego szybkie uruchamianie, oraz wygodną możliwość regulacji ustawień obrazu (Image Settings; Digital Zoom)

SubEdit Player też coś takiego potrafi :)

Goodrock
komentarz
komentarz

Nie lubię AllPlayera. Mam wrażenie, że ten program jest robiony przez jakieś dziecko. Nie mam na myśli jego działania (chociaż jest wolny i ma kilka błędów), ale jego wygląd - głównie okno konfiguracjii. Autor bezmyślnie dowalił kolory niezbyt pasujące do reszty. To samo się tyczy plików graficznych. Już wolę programy bez grafiki - klasyczne wykorzystujące interfejs XP bądź nawet stary, klasyczny, znany z 9x. Przynajmniej jakoś to wygląda. Niech autor bierze przykład z Media Player Classic, przy którym zostanę, bo po wgraniu pewnego kodeka wreszcie mogę nawigować w menu filmów DVD.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.