x-kom hosting

Karta Radeon

fball
komentarz
komentarz

ten 2 lepszy , bo bdb chłodznie (wsumie 1 też ba bdb) i jest raczej wydajniejszy od tego pierwszego , ale moge sie mylić

przemasmo
komentarz
komentarz

Prosze o troche więcej wypowiedzi :)

robin3d
komentarz
komentarz

powiem tak: Palit ma niskie temperatury jak na HD4870, nie jest taki znowu głośny i ma komplet wyjść ;] DVI, HDMI, Display Port ;]

Nie narzekam... Dzisiaj podłączyłem kompa pod LCD Full HD 37'' i Crysis poszedł na High z AAx8 na 35-40 FPS ;]

przemasmo
komentarz
komentarz

Nikt nic więcej nie poradzi?? :mellow:

.bump.

Gość
komentarz
komentarz

Palit ma mniejsze taktowania od Powercolor

Palit - GPU: 750MHZ Efektywne taktowanie pamięci w 3D: 1900 MHz

PowerColor: GPU: 800MHZ Efektywne taktowanie pamięci w 3D: 3800 MHz

hmmm dziwne te taktowania pamieci w tych Radkach, Oczywiscie bierz PowerColor

przemasmo
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to Efektywne taktowanie pamięci w 3D w przypadku PowerColor zostało pomnożone razy dwa i dlatego jest większe ale ogólnie to jest to samo co w Palicie. Tyle ze PC ma większe taktowanie GPU. Ale chodzi mi tez oto która ma lepsze chłodzenie(mniej sie nagrzewa) lub jest mniej awaryjne słyszałem ze PC ma tendencje do psucia się, nie wiem czy to prawda...

Gość
komentarz
komentarz

bierz powercolor :)

Slyszec duzo rzeczy mozna ;)

przemasmo
komentarz
komentarz

Dlatego mówię ze słyszałem i nie wiem czy to do końca jest prawdą. Może ktoś jeszcze sie wypowie? :bansuj:

Gość
komentarz
komentarz

Bierz Power Color jest bardzo dobra mój znajomy ma.

Świetna karta. :=o:

przemasmo
komentarz
komentarz

Nikt więcej sie nie wypowie ? :(

Lipton
komentarz
komentarz

PowerColor lepszy. Przy Palicie zdarzały się problemy z serwisem, OC i karta "krzaczyła" sama z siebie.

qnick
komentarz
komentarz

Porównania do innych nie mam ale PowerColor mi się dobrze sprawuje. Temp ma wysokie - ok 80 stopni na auto, ale przy ustawieniu chłodzenia na 40% (nadal jest cicho) spada do około 60 i tak się trzyma. Polecam

Dodam jeszcze ze ustawienia OC mam na max możliwości ATI Overdrive

Gość
komentarz
komentarz
PowerColor lepszy. Przy Palicie zdarzały się problemy z serwisem, OC i karta "krzaczyła" sama z siebie.

co do serwisu Palit'a to ja nie mam zastrzeżeń kiedys oddawalem 7300GT i czekalem tylko tydzien na wymiane karty na nowa, najgorszy serwis to jest Gigabyte'a! :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.