x-kom hosting

Co moglo sie stac z moja grafika?

Mr-Gogas
utworzono
utworzono

Witam... ostatnio mialem dosc nietypowy problem...

Moja karta graficzna samoczynnie wylaczyla wentylator...

nie wiedzialem o tym i sam nie wiem jak dlugo tak dzialala... cos mnie tknelo zeby wlaczyc everesta..

i tam 100 stopni GPU... uaaa... troche bolalo... jeszcze 10 stopni i skwarki bym zbieral...

nie mam zielonego pojecia jak to moglo sie stac... po rebocie komputera wentylator ruszyl....

co to moglo byc?? prosze o pomoc...

dodam ze mam nowa plyte asus p5q... moze to jakies dziwne myki z oszczedzaniem energii ?? :) ale raczej nie sadze..

Prosze o pomoc...

z gory dzieki za zainteresowanie

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaka to karta graficzna ?

Mr-Gogas
komentarz
komentarz

Asus GEForce 8800GTX 756mb

Gość
komentarz
komentarz

steowniki przeinstaluj i Riva Tuner'em podkrec troche szybkosc wentyla

fball
komentarz
komentarz

miałem tak samo jak kręciłem karte ale po restarcie rzadko kiedy już się wyłancza.Do dziś niewiem co to mozę być XD.Może res sterów pomoże ale niewiem.

edit;ya był pierwszy ;p

Mr-Gogas
komentarz
komentarz

mam SmartDoctor dla karty.. i tam ustawienie wentyla jest... teraz smiga na 2000... wole utrzymywac go w nizszej temp...

nigdy nie krecilem karty.... wiec powod.. ehh.. teraz sie boje zostawic kompa wychodzac do pracy.. a zona kozysta :P wiec nie bardzo moge liczyc na sprawdzenie temperatury itd... :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.