x-kom hosting

Czy mogę zamienić w takiej płycie procesor?

keg01
utworzono
utworzono

Witam!

Mam pytanko! Czy mogę w płycie ECS K7S5A SocketA (SiS735) w której mam procesor Athlon XP 2000+ zamienić na jakiś lepszy procek? Jeżeli tak to jaki najmocniejszy by tam spasował?

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Gość
komentarz
komentarz

Możesz, jak dostaniesz Athlona XP 2600+ na rdzeniu thoroubread (FSB 133x2 - 266) to będziesz miał najmocniejszy procek jaki w tą płytę wejdzie przy fabrycznym biosie. Ale jest on bardzo trudny do dostania choć ostatnio taki widziałem na allegro. Druga możliwość to Athlon XP 2400+ - do dostania bez większego problemu. I trzecia możliwość, to zmiana biosu na bios zmodyfikowany przez overclockerów, pozwalający na włożenie do tej płyty procesorów Athlon XP do 3000+ na rdzeniu Barton i szynie FSB 166x2 (333MHz)

keg01
komentarz
komentarz

Dzięki!!!

Poszukam gdzieś takiego procka!

Pozdrawiam!

Gość
komentarz
komentarz

Ale jak znajdziesz, to daj znać, bo bardzo łatwo można się pomylić.

keg01
komentarz
komentarz

OK! Dzięki wielkie za pomoc!

Pozdrawiam!

a jeszcze jedno! Gdzie mozna zdobyć takiego zmodyfikowanego biosa jak wcześniej pisałeś? jestem w tym zielony więc dlatego pytam :)

Gość
komentarz
komentarz

Trzeba poszukać w internecie ale ja za tą modyfikację nie odpowiadam. Coś o tym jest tu: http://www.wcm.at/forum/archive/index.php/t-64938.html

Ale jeszcze raz uprzedzam ja z tym nie mam nic wspólnego i bierzesz na siebie odpowiedzialność.

armani2414
komentarz
komentarz

cześć wiesz co szczerze Ci powiem że szkoda pieniążków bo to i tak nie zobaczysz jakiejś różnicy! Pozbieraj kasę i wtedy kup coś lepszego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.