x-kom hosting

Jaka grafika pod...

rad1702
utworzono
utworzono

Jaka grafika bylaby najkorzystniejsza pod Procek AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+ 2.80 GHz?

EDIT:

Powiedzmy do 150zl.

Płyta to GIGABYTE GA-MA770

PCI-E 16x

n31T
komentarz
komentarz

hd4850, ew. 4870 ale byś musiał kręcić procesor

Gość
komentarz
komentarz

9600GT

albo

9800GT

HD4850/4870 - po OC proca dochociaz 3,2GHZ

  • 2 tygodnie później...
zal3wa
komentarz
komentarz

-A do 300 zeta ?

Szukam i znajduję co raz to więcej opinii na temat różnych kart, sam już nie wiem co brać.

Radeon 3850, gf 8800 GS, gf 9600GT, Radeon 4670 ?

A może jeszcze coś innego ? Pytam bo się nie znam, aż tak :P A nie chce mi się czytać znowu tysiąca innych testów i recenzji kart graficznych.

P.S.

Chłodzenie pasywne odpada, mam kiepską wentylację w obudowie, zresztą miałem już takowe chłodzenie i bardzo mnie wkurzało ciągłe przegrzewanie się GPU.

[edit]

sprzęt ten sam co podaje Hoodini (moja sygnaturka)

Gość
komentarz
komentarz

Zastanawiaj się nad 9600Gt i 3850. 9600GT trochę wydajniejszy, ale 3850 na nowych driverach niezłego kopa dostaje. Wybierz to co tańsze.

zal3wa
komentarz
komentarz

Właśnie sęk w tym, że już napaliłem się na 3850, ale kumpel zbił mnie z tropu. Później przeczytałem gdzieś, że 9600GT jest bardziej wydajny i teraz się zastanawiam.

Jeszcze jedno pytanie.

1GB pamięci na karcie to pic na wodę ? Przydaje się, aż tyle ram'u ? Czy to tylko strata pieniędzy ?

Gość
komentarz
komentarz
1GB pamięci na karcie to pic na wodę ? Przydaje się, aż tyle ram'u ? Czy to tylko strata pieniędzy ?

strata pieniędzy - zarówno przy 3850 i 96GT GPU nie będzie się wyrabiał w b.wysokich rozdzielczościach (tylko wtedy się 1GB pamięci przydaje)

Gość
komentarz
komentarz

zal3wa hmmm najlepszym rozwiazaniem bedzie najsilniejsza z tych kart co podales to 9600GT np od Galaxy za ok 330zl

EDIT:

Powiedzmy do 150zl.

do czego chcesz uzywac tej karty? bo za ta kwote to najlepiej na auckajc troche sie pobawic, sprobuj za tyle 8600GT (moze nawet ci sie uda GTS'ka jakiegos) kupic

ewentualnie Radeon'a

http://allegro.pl/item505939050_sapphire_x...gt.html#gallery

zal3wa
komentarz
komentarz
zal3wa hmmm najlepszym rozwiazaniem bedzie najsilniejsza z tych kart co podales to 9600GT np od Galaxy za ok 330zl

+ wysyłka i wychodzi 350 zeta :) Niestety z wysyłką muszę się zmieścić do 300 PLN.

Dobra, dziękówka wszystkim za jakże cenne rady. ^_^ Kupię Radka 3850 256 mb GDDR3 256 bit. Aha no i Hoodini mówił w moim imieniu :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.