x-kom hosting

Ge 9600gt Gigabyte "pasywne" problem

Pekin12
utworzono
utworzono

Witam. Od Dluzszego czasu mam problem z plikiem nv4_disp.dll

podczas wlaczania komputera na ekranie wystepuja symboliczne "krzaki" cyferki skacza itp... Windows nie chce sie wlaczyc jedynie w trybie awaryjnym. Gdy oczekuje na wlaczenie sie windowsa wyskakuje blue screen i blad ww nv4_disp...

Przeinstalowanie sterownikow w trybie awaryjnym przy uzyciu driver cleanera nie pomoglo , rowniez jak i nie pomogl przeinstal windowsa.

falcon1984
komentarz
komentarz

Możliwe że od temperatur karta się uszkodziła

Chyba gwarancją cię czeka :/

Pekin12
komentarz
komentarz

Wszystko mozliwe. Lecz juz mialem tak ze po formacie chodzila dobrze pare dni znow tak sie stalo blue screen i t d.

zrobilem formata i znowu problem wystepuje...

wrazie czego gwarancja jest. Moze jest jakies inne rozwiazanie?

Gość
komentarz
komentarz

tez mialem taki problem i to tylko pod XP, ale karta byla sprawna trzeba bylo tylko format zrobic, jesli to u ciebie nie pomaga to gwarancja cie czeka, albo sciagnij nowe stery w www.nvidia.pl

Gość
komentarz
komentarz

Cześć,

Jakieś 10 dni temu kupiłem sobie kartę Gigabyte GF 9600GT z pasywnym chłodzeniem i też mam z tą kartą problemy. Na samym początku obraz krzaczył się przy starcie Windowsa XP, jakieś 4 dni temu zrobiłem format i zainstalowałem wszystko jeszcze raz. Poprawa była, ale od dwoch dni obraz krzaczy się już na pulpicie i w grach. Pojawiają się na ekranie piksele tak jakby karta miała za wysokie taktowanie i po chwili komputer się zawiesza. Powiem jeszczem, ze według HUDGamera temperatura procesora na karcie to 38-40 stopni w spoczynku przy graniu wzrasta do 45 stopni. Taką temperaturę karta utrzymuje przy zamkniętej obudowie. Przy otwartej obudowie karta zaczyna bardzo szybko nabierać temperatury i ta wzrasta nawet do 80 stopni.

Czy czeka mnie reklamacja?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.