x-kom hosting

Problem z doborem karty grafy.

chudy1523
utworzono
utworzono

A więc mam problem z wyborem karty graficznej do takiego zestawu

Procesor:Athlon X2 5000+ OC/3.2GHZ

Płyta: Foxconn A690GM2MA

Pamieci: 4GB Kingston ddr2 800mhz

Zasilacz:Chieftec CFT-560-A12S

Grafa:chwilowo zintegrowana:D

...budżet jest nieograniczony,ale martwie się o to,że procesor będzie "trzymał za gardło" kartę graficzną^^

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja bym brał Radeona HD 4850 (jeśli będzie spowalniany przez procka to minimalnie), albo GF 9800GTX+, jeśli te karty byłyby za drogie to GF 9800GT/8800GT.

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, najlepszym wyborem będzie Radeon HD4850 :)

chudy1523
komentarz
komentarz

rozważałem wybór tej grafy:D myślałem jeszcze nad 4870,ale wydawała mi się za mocna...natomiast wcześniej jeszcze chciałem wybrać 8800GTS 512mb i miałem ją podkręcać,ale chyba 4850 będzie lepsza:D

edit:

przeczytałem właśnie kilka "pojedynków" 4850 i 8800GTS...88 wygrywał w większości kategoriach...tzn w grach 88 był lepszy o jakieś 7-10 fps w 6/10 grach...więc jak?

Gość
komentarz
komentarz

bo to bierz Radeon'a HD4870 albo GF GTX260 skoro budzet nie ograniczony masz, nie znacznie beda spowalniane przez procesor i beda duzo szybsze niz GTS512MB albo HD4850

a ten HD4850 by byl w sam raz do proca

chudy1523
komentarz
komentarz

Dobra...skoro 4850 jest akurat...to biorę^^ dzięki...do zamknięcia:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.