x-kom hosting

Problemy -Sapphire 4870 atikm.dag

damor
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem - podczas grania w różne gry - od LOTR Bitwa o Śródziemie 2, MAd Tracks po Crysis i Crysis: Warhead czyy Far Cry2 w czasie gry wyskakuje mi pulpit, gra się wyłącza lub komp restartuje (przed restartem robi sie ekran - takie na calym monitorze rozmazane prostakąty a w tle gra - lub wyskakuje cos w stylu tapety z windows98). regularnie w czasie wylaczania gier pojawia sie komunikat - sterownik atikm.dag przestal działac/odpowiadac ale odzyskal sprawnosc. komp jest nowy, sterowniki najnowsze, os to vista HP x64. CO MAM ROBIC :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Hmmm ? Moim zdaniem powinienes zainstalowac na nowo DirectX 10.0 a jezeli to nie za dziala jeszcze raz sterowniki zainstalowac :P

damor
komentarz
komentarz

robilem to juz pare razy i z plyty szafira i z neta :( zupelnie nie wiem co robic

Ĺťyto
komentarz
komentarz

A jaki masz zasilacz ?

damor
komentarz
komentarz

Chieftec 600W - caly komp to e8400+asus p5e deluxe+ 4gb ocz reaper 1066 mHz cl5+ 500 gb 32mb cahce barracuda+ten radek + obudwoa CM Centurion 05

falcon1984
komentarz
komentarz

Temperatury w czasie gry jakie masz ?

damor
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia. na poczatku tez tak myslalem, ale potem w czasie gry odpalilem wiatraczek na 80% i cały czas tak chodził. Po chwili zznowu sie zacial.... :(

falcon1984
komentarz
komentarz

Ściągnij program AtiTool o odpal w nim Show 3D View na 15 minut i podaj max temp. karty

Może to być też wina systemu bo na Win XP 64-bit różne cyrki widziałem już

damor
komentarz
komentarz

od razu po odpaleniu zgasl ekran i wyswietlil sie komuynikat. sterownik atikm.dag przestal działac/odpowiadac ale odzyskal sprawnosc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Próbowałeś instalacji sterowników z płytki (dołączonej do karty) ?

Karta ma podpięte dodatkowe zasilanie ?

damor
komentarz
komentarz

tak, próbowałem. Co do zasilania to nie wiem, bo komp kupowałem i skladali mi go w areście (ma plomby)

Tomiak
komentarz
komentarz

to zobacz może jakoś przez otwory na wentylator :P

a tak swoja droga te plomby to tragiczne rozwiązanie bo przez 2 lata nawet nie możesz kompa wyczyścić

damor
komentarz
komentarz

to znaczy z tego co widze to ma to dodatkowe zasilanie

kolega polecil mi instalacje windowsa xp. czy to dobry pomysl?? bo boje sie ze vista zaraportuje ze mam nielegala :)

//jeśli ten Win XP jest oryginalny, to na pewno lepszy pomysł niż piracka Vista, za którą dostajesz warna

//sniper45

lol.

viste mam oryginalna, w przeciwienstwwie do mozgu snipera, ktory jak widac sciagnal z pirate bay razem z wirusem

//Niestety ale dostajesz kolejnego warna za obrażanie moderatora

//falcon

qrde ciekawe jak temat byl to wchodzil ktos raz na wielkie swieto. teraz jak "zlamałem" zasady okazalo sie ze moderatorow jest pelno :P

dobra. załatwilem legalnego xp prof (wersja box od kolegi) wsadzam plyte i zonk!!! opcja instaluj xp jest wylaczona!!! co robić??

bush
komentarz
komentarz

Alcinek, wlacz w biosie botowanie z napedu plyt na pierwsze miejsce nastepnie wrzuc plytke z windowsem i powinien sie uruchomic instalator.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.