x-kom hosting

[Bluetooth] Problem ze sterownikami

Przemek
utworzono
utworzono

Posiadam modul Bluetooth Pentagram Fang Slim i standardowo dostalem do niego program BlueSoleil w pelnej wersji. Wszystko wydawalo sie pieknie dopuki na laptopie nie zainstalowalem Visty... Program niestety nie jest juz kompatybilny z ta platforma i poprostu nie dziala...

Pytanie dla was... znacie inny program [freeware] ktory dziala pod Vista?

Popek
komentarz
komentarz

Słyszałeś może o googlach ? :P

Przemek
komentarz
komentarz

Słyszałeś może o googlach ? :P
a słyszałeś moze o forum ? po co sie wogule odzywasz jak sam pisales tematy na ktore odpowiedzi mozna znalezc w google.pl ale to nie jest idea forum... :mowiciel:
tazman
komentarz
komentarz

Niektóre sterowniki nie są kompatybilne z Vista dlatego lepiej jednak zmień system na XP

Przemek
komentarz
komentarz

Niektóre sterowniki nie są kompatybilne z Vista dlatego lepiej jednak zmień system na XP
to jest alternatywne a zarazem ostateczne wyjscie... jednakze chcialbym pozostac przy tym systemie... Wszystko juz dziala oprocz tego wlasnie programu...
Przemek
komentarz
komentarz

Liber, dalem Ci pomogl ale nie o to mi chodzilo... BlueSoleil to ja wiem ze istnieje na Viste... ale mi chodzi o jakis Freeware ;)

Gomez
komentarz
komentarz

coz ja te zpolecam wracaj do xp. Jesli teraz Ci wszystko to nie na dlugo. Nie zakosztujesz np. porzadnego dzwieku 5.1(brak wsparacia dla kart creativa, bynajmnije dla nie tych najnowszych za kupe kasy). Na pewno kiedys znajdziesz cos chodzic nie bedzie:) nie mowiac juz o slabszej wydajnosci w grach

Liber
komentarz
komentarz

semek: raczej oryginalnego freeware nie dadza:/ moze poczekaj troszku

Przemek
komentarz
komentarz

semek: raczej oryginalnego freeware nie dadza:/ moze poczekaj troszku
niechodzi mi o oryginalnego Freewara tylko o inny program w tej wersji... Pisalem do Pentgrama kiedy bedzie Bluesoleil w pelnej wersji dla mojego urzadzenia to mi powiedzial ze narazie nie wiadomo
coz ja te zpolecam wracaj do xp. Jesli teraz Ci wszystko to nie na dlugo. Nie zakosztujesz np. porzadnego dzwieku 5.1(brak wsparacia dla kart creativa, bynajmnije dla nie tych najnowszych za kupe kasy). Na pewno kiedys znajdziesz cos chodzic nie bedzie:) nie mowiac juz o slabszej wydajnosci w grach
Przepraszam... czytac chyba umiesz... nie obchodzi mnie wydajnosc w grach czy dzwiek 5.1 ... jedynie co mnie interesuje to program do obslugi Bloetooth pod Viste

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.