x-kom hosting

Alcohol 52

Karminowa
utworzono
utworzono

Witam,

używam Alcohol 52,

ostatnio ściągnęłam z sieci grę komputerową - 2 obrazy.

Alcohol stworzył z tego 2 dyski wirtualne. Gdy próbuję grać, komputer raportuje bądź brak CD1, bądź CD2.

Jak mogę z dwóch obrazów stworzyć jeden dysk?

Gość
komentarz
komentarz

No to ustaw na 2 napędy, a póżniej w 1 ustaw CD1, a w 2 ustaw CD2 i powinno być OK :)

Jak chcesz to na 1 obraz to musisz zamontować 1, skopiować wszystko na pulpit, póżniej 2 obraz i to samo a pózniej z wszystkiego obraz zrobiony np. w Nero, ale tego nie polecam:)

Karminowa
komentarz
komentarz
No to ustaw na 2 napędy

Dzięki:-)

Pytanie: co i w jaki sposób mam ustawić na 2 napędy?

Gość
komentarz
komentarz

Musisz stworzyć 2 wirtualny dysk.

Polecam ściągnąć Daemona. Kliknij: Pobierz

Jest łatwiejszy w obsłudze, mało żzera pamięci, i może stworzyć 4 wirtualne napędy.

Zainstaluj i włącz go. Na pasku koło zegara będzie taki czerwony piorun. Prawym przyciskiem myszy --> Wirtualny napęd --> Ilość wirtualnych napędów--> Wybierz 2. A później Prawy Przycisk Myszy --> Wirtualny napęd --> 1 Device a później Zamontuj obraz --> i tam zamontuj CD1, a na 2 Device zamontuj CD2. I w moim komputerze pojawią ci płyty CD1 i CD2. Myślę że pomogłem.

Karminowa
komentarz
komentarz
Polecam ściągnąć Daemona.

tak jak radzisz - zainstalowałam Daemona.

Natomiast nie uruchamia się. Ignoruje każdą moją próbę. Próbowałam uruchomić Daemona jako Administrator (czasem działa), ale też nie skutkuje.

Zdesintalowałam i ponownie zainstalowałam Daemona - nadal bezskutecznie próbuję go otworzyć.

Z czym to może być związane?

Jak uruchomić Daemona?

Gość
komentarz
komentarz

Ale Daemon nie otwiera się okienkiem. Jak Go otwierasz na pasku koło zegarka pojawia się czerwony piorun. To jest Daemon :P

Pokaże screena:

beztytuuea5.th.pngthpix.gif

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.