x-kom hosting

GF FX 5500 pewien problem

zdzichu
utworzono
utworzono

Witam !!

Otóż mam dwa problemy z kartą taką jak w temacie. A mianowicie: chciałem wyjąć kartę ze złącza AGP w celu przeczyszczenia jej, lecz są z tym pewne problemy- karta nie chce wyjść :blink: (oczywiście śrubkę od śledzia wykręciłem, a monitor odłączyłem) !! Jak ją wyjąć ?? Chciałbym także się was zapytać: chłodzenie mojej karty działa bardzo głośno- czy jest to spowodowane brudem w niej czy chłodzenie jest do wymiany ??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdro

Gość
komentarz
komentarz

A "przesunąłeś" taki "zaczep" na slocie AGP (on trzyma kartę aby umieszczona było "dobrze" w slocie.

W głośności chłodzenia powinno pomóc przeczyszczenie :)

zdzichu
komentarz
komentarz

Hmm... Zaczep. Tylko gdzie on jest ?? Szukałem i znalazłem jedynie przy końcu z prawej strony (patrząc od góry) jakiś bardziej poruszający się kawałek plastiku :) Dokładniej to ta karta tkwi właśnie pod koniec tego złącza (właśnie tam, gdzie jest ten poruszający się plastik).

Gość
komentarz
komentarz

Tak, jest to właśnie on :)

Nic to nie pomogło?

zdzichu
komentarz
komentarz

Zaraz kompa rozbiorę to odpowiem :)

EDIT:

A więc.

Udało mi się wyjąć kartę z gniazda (a przedewszystkim znaleźć zaczep :)), przeczyściłem ją sprężonym powietrzem i jednak: problem z głośnym chłodzeniem istnieje nadal. Słyszę wyraźny turkot, a na dodatek straszny szum :(

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.