x-kom hosting

Wentyl 120mm

Gość
utworzono
utworzono

Szukam wentyla 120mm do zasiłki, bo stary się zacina. Chcę też z niebieskim LED. Cena do 50zł.

Widziałem wentyle za <50zł na komputroniku, ale na tym się nie znam, więc proszę o pomoc was :). Proszę o linki z komputronika, i dostępne w Krakowie Plaza, ewentualnie Krokus :). Za pomoc nagradzam + :)

mis456
komentarz
komentarz

Nic godnego polecenia z niebieskim ledem nie ma. Jedynie co z światłem to xthemal mógłby być

Gość
komentarz
komentarz

XThermal PRO, 120mm, białe LED

Takie coś podłączam pod zasilacz, czy już normalnie w zasilaczu?

bush
komentarz
komentarz

Witaj,

Nie, masz tam 2 wlutowane kable w zasilaczu.

Sa 2 opcje jak potpiac wentylator.

opcja 1.

Opcinasz kable od starego wentyla izolujesz i gdzies upychasz w zasilaczu i kabel od tego wentylka wyprowadzasz na zewnatrz i tam podlaczasz.

Opcja 2

Opcinasz kable od starego wentyla i potpinasz do nowego ( tam jest 12 v zmienne do wydajnosci zasilacza)

Jesli weisciowka jest 4 pin poprostu otcinasz koncowke od wentyla i potpinasz

KABEL

Zasilacz: Czerwony Czarny

Polacz z

Wentylator Zolty Czarny

A jesli 3pin to tak samo :)

Mysle ze pomoglem.

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc.

Chciałem kupić nowy, z LED, aby oświetlił procek, ale na komputroniku już nie ma :(

Ale udało mi się naprawić wentyl. Zrobiłem tak: rozbieram zasilacz, wyjmuję wentyl i odklejam naklejkę, wlewam olej i wszystko z spowrotem i wszystko śmiga. Ta zasiłka ma ok. 4 lata xD, nic dziwnego że się zacina :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.