x-kom hosting

Problem w grach

Cypek223
utworzono
utworzono

Witam. Jest to mój pierwszy temat więc jeżeli nie umieściłem go w dobrym miejscu to przepraszam. Mam problem np. Gram w Call of Duty 4 albo Crysisa i po chwili grania ekran robi się czarny (pisze Brak Sygnału!) i tylko słychać dźwięk i muszę kompa resetować proszę o szybką odpowiedź :( Jeżeli to ważne to jest mój pc -> Grafika: ATI Radeon HD 3800 Series 512mb, 4GB RAM, Procesor: Core-Quad 2.21GhZ

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj jaki masz zasilacz ?

Jakie temp. w czasie gry na procku i grafice ?

Na początek zrób reinstalkę sterowników od grafiki i DirectX

damib
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz??

Cypek223
komentarz
komentarz

Zasilacz -> 400W

falcon1984
komentarz
komentarz

Ale jakiej firmy ?

I co z moimi pozostałymi pytaniami/radami ?

Cypek223
komentarz
komentarz

Co do zasilacza to pisze coś takiego ZASILACZ 400W C, LCD/FULL HOUSE a co do temp. w czasie gry na procku i grafice to nie wiem jak sprawdzić, acha i już wcześniej reinstalowałem sterowniki i directx'a

falcon1984
komentarz
komentarz

Zanim włączysz grę to odpal program AtiTool, pograj chwilę i potem jak grę wyłączysz to na wykresie w tym programie odczytujesz max .temp

Zasilacz masz no-name wiec to może być jego wina

MasterChiefPwn
komentarz
komentarz
Co do zasilacza to pisze coś takiego ZASILACZ 400W C, LCD/FULL HOUSE a co do temp. w czasie gry na procku i grafice to nie wiem jak sprawdzić, acha i już wcześniej reinstalowałem sterowniki i directx'a

I już na 90 % mogę Ci powiedzieć że to wina słabego zasilacza ale najpierw:

1. Sprawdź temperatury programem ati tray tool ( karta grafiki )

2. Odinstaluj aktualne sterowniki karty graficznej i zainstaluj nowe ( najnowsze )

Cypek223
komentarz
komentarz

Nie wiem jak sprawdzić te temperatury patrzałem już w ati tray tool, everest, sterowniki instalowałem i nic nie dało.Mi się wydaje, że to raczej nie jest wina zasilacza bo dodam zapomniałem napisać wcześniej (przepraszam), że w większości gier mi się tak robi nie we wszystkich tylko w większości :mellow:

Acha i jak się robi ten czarny ekran to od czasu do czasu wyskakuje takie okienko jak dodałem w załączniku

bez_tytuĹu.bmp

bez_tytuĹu.bmp

damib
komentarz
komentarz

to nie wina temperatur... zrób tak odinstaluj te sterowniki które masz teraz i zainstaluj 8.10 potem 9.0c i wtedy zobacz czy chodzi dobrze

Cypek223
komentarz
komentarz

Zainstalowałem te sterowniki 8.10 jak mówiłeś, dx mam cały czas 9.0c więc jedynie tą biblioteke zainstalowałem czy coś takiego :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.