x-kom hosting

Karta graficzna

Lowca1q1
utworzono
utworzono

Witam.

Mam zamiar kupić nowego kompa tylko nie wiem jaką karte graficzną kupić żeby poszedł mi Airborne mam na oku GeForsa 8600GT, 9500GT, 9600GT i nie wiem jaka wybrać bo do medal jest potrzebny Pixel Shader 3.0 a wtych kartach obsługiwany jest Shader Model 4.0 to jest ten cały pixel czy nie. A jak by był Pixel Shader 4.0 to też pujdzie.

Za odpowiedzi z góry dziękuje

n31T
komentarz
komentarz

Napisz konfigurację sprzętową komputera włącznie z zasilaczem (marka, moc) i dostępne środki.

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuj 9500GT bo to złom. Na tych kartach pójdzie Airborn na maxach (oprócz 9500GT) Że mają pixel shaders 4,0 to lepiej :D

Lowca1q1
komentarz
komentarz

Gluwnie chodzi mi o te karty co napisalem wyzej ale moga byc inne z GeForsa tylko zeby odslugiwalz Pixel Shader 3.0 a cena tak do 350zl. A jak na karcie grficznej pisze ze obsluguje Full Shader Model 4.0 to znaczy ze Pixles Shader 3.0 tez obsluguje, a konfikuracji sprzetu nie podam bo i tak zmnieniam calego kompa.

Lowca1q1
komentarz
komentarz

Czy jak karta obsługuje DirectX 10 to można zainstalować starszą wersje DirectX 9.0c ?

robin3d
komentarz
komentarz
Czy jak karta obsługuje DirectX 10 to można zainstalować starszą wersje DirectX 9.0c ?

tak

btw, staraj się pisać poprawnie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.