x-kom hosting

Poszukuje programu

Kosa68
utworzono
utworzono

Widzialem kiedys u brata ciotecznego cos takiego ze po prawej stronie jak najezdzal myszkato mu sie pokazywalo menu gier i mogl sobie wlaczyc jakas gre .

Czy znacie jakis taki pogram? piszcie na gg jak chcecie

Kosa68
komentarz
komentarz

cos innego po prawej stronie tylko najezdzajac myszka i jak odsuniesz myszke to znika i mozna dodawac gry swoje do tego menu

szamantheman
komentarz
komentarz

to się nazywa najprawdopodobniej "pasek narzędzi" z włączoną funkcją autoukrywania :P

Utwórz nowy pasek narzędzi, przeciągnij go na pulpit (do prawej krawędzi) i włącz autoukrywanie.

Oczywiście wcześniej zrób sobie folder ze skrótami do gier i pasek narzędzi zaadresuj na ten folder.

Nie musisz urzywać dodatkowych APPSów do tego

Kosa68
komentarz
komentarz

gdzie sie robi pasek narzedzi

szamantheman
komentarz
komentarz

Na pasuk zadań naciśnij prawym przyciskiem myszki i kliknij w menu pasek narzędzi -> nowy pasek narzędzi, wybierz folder ze skrótami. Potem złap ten pasek myszką i wyciągnij na pulpit ( tak samo możesz zresztą zrobić z paskiem "szybkie uruchamianie")

Potem z pulpitu przeciągnij do boku, i we właściwościach daj ukryty. Trudno wyjaśnić to, musisz trochę pokąbinować z tym.

Zacznij od odznaczenia "Zablokuj pasek zadań" - pasek zadań powinien być edytowalny.

Mam nadzieję że masz xp, bo w Viście nie wyciągniesz paska na pulpit takim sposobem

Pasek zadać to to z Menu start i zegarkiem :P

Kosa68
komentarz
komentarz

kurna mam viste

i co tera

Kosa68
komentarz
komentarz

a wiesz ze tak przez przypadek zrobilem z komputerem ze stworzylem taki pasek tylko nie wiedzialem jak :D a wogule nie mam google ... XD

dz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.