x-kom hosting

Ati Radeon HD 3650

Kakarotto
utworzono
utworzono

Witam mam dosc powazny problem niedawno spalila mi si ekarta graficzna "ASUS x series v9520 64 mb" i oddalem do naprawy komputer wstawili mi taka karte jak "Ati Radeon HD 3650 512 mb sapphire" cos takiego i teraz jak wczesniej mi wszystko ladnie chodzilo to teraz tak nic praktycznie nie chodzi wszystko sie tnie nawet filmy i najmniej wymagajace gry prosil bym o pomoc bo w tym przypadku komputer jest bezuzyteczny

na komputerze mam zainstalowane takie programy jak

- Ati AVIVO codecs

- Ati catalyst control center

- ati display driver

- ati hydravision

- ati parentral control & encoder

- ati problem report wizard

to mialem juz zainstalowane jak dostalem komputer.

Prosil bym o szybka pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

Jakie masz temperatury karty graficznej?

Próbowałeś instalować nowsze sterowniki? Jeżeli nie to spróbuj :)

Kakarotto
komentarz
komentarz

probowalem instalowac ale pisalo ze nie do tej karty albo po zanstalowaniu nic sie nie dzialo

a temperatury karty niezabardzo wiem gdzie sprawdzic jestem malo obeznany w sprzecie.

Gość
komentarz
komentarz

Temperaturę możesz sprawdzić w Biosie lub programem Everest Home Edition ;)

Kakarotto
komentarz
komentarz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97b6521d673888e1.html mam takie cos w innych jak zaznaczam to nic sie nie pokazuje

Odswiezam poniewaz zalezy mi na tym bardzo komp jest bezuzyteczny teraz praktycznie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.