x-kom hosting

Problem z Grafika

cod3r
utworzono
utworzono

Otóz wczoraj kupiłem nowy zasilacz Rasurbo Power Slient 450v. wszystko ładnie chodzi ale np w call of duty 5 na full detal i na rozdziałce 1024 x 756 gra po 10 min zawiesza sie i textury siadają ;/ opis kompa w sygnaturze .

n31T
komentarz
komentarz

Przed zmianą zasilacza tak nie było ? Podaj temperatury w stresie i w spoczynku.

cod3r
komentarz
komentarz

Własnie bylo jeszcze gorzej bo mialem jakis no name 400v. tempy to srednio 43 - 45 a w stresie 45 - 50

JackassJGC
komentarz
komentarz

To tempy GPU czy CPU??

Mi wczoraj gry siadały od za niskiego napięcia dla pamięci. Pierw zwiecha potem tekstury sie psuły, a potem gra się wyłączała.

cod3r
komentarz
komentarz

a jak to rozwiązales dodatkowa zasiłke mam podłączona

Gość
komentarz
komentarz

czego miales takie temperatury??

wlacz test Orthos'a i obserwuj temperatury

cod3r
komentarz
komentarz

temp. sa w normie mysle za mało zasilania do pamieci karty idzie ale jak zwiekszyc to ?

Tomiak
komentarz
komentarz

ale wymieniłeś zasilacz

z noname na słabej jakości trzeba było juz dołożyć do czegoś lepszego

a reinstalacja sterów? próbowałeś?

cod3r
komentarz
komentarz

to co zasilacz do wymiany ? ;/ to jaki musi byc 500.v ?

Tomiak
komentarz
komentarz

1. nie mowie ze mało W tylko słaba firma

2. nie v bo v to masz w gniazdku tylko W ;)

Gość
komentarz
komentarz

W jest to energia ;) a V to napiecie ;)

przeciez ten Rasurbo nie jest taki zly ale trzeba bylo Modecom'a MC kupic albo Chiefteca jakiegos, te zasilacze nie sa drogie i sa pewne

wez pozycz od kogos inny zasilacz i przetestuj, wtedy sie dowiesz czy to napewno zasilka,

a tak w ogole to twoj sprzet nie pobiera tyle pradu zeby brakowalo Watow :D:P

cod3r
komentarz
komentarz

Juz wiem w czym problem nie mierzyłem tempów podczas grania a okazało sie ze temperatura grafiki szalała dochodziło do 58 - 62'C. a gdy otworzyłem obudowe i wpuscilem świeże powietrze to odrazu tempy spadły wiec musze kupić lepsze chłodzenie :) dzieki za wszystko

Tomiak
komentarz
komentarz

62'C jak na grafikę to mało ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.