x-kom hosting

GINWARD GeForce 9600GT

chmielek666
utworzono
utworzono

siemka co sądzicie o tej karcie graficznej, GINWARD GeForce 9600GT 512mb, czy zrobiłem dobry zakup czy wywaliłem tylko pieniądze w błoto, z góry wielkie dzięki za odpowiedź, i jeszcze jakbyście mogli to piszcie tutaj czy na AMD Athlon 5000+ 2,6GHz x 2 4GB RAM i na tym geforce GTA IV pójdzie na full detalach, z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Lipton
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy pójdzie na full, ale zakup ogólnie dobry. Tylko wymień ten zasilacz !.

chmielek666
komentarz
komentarz

Kurcze właśnie też jestem z nego bardzo nie zadowolony raz się włączy, raz nie, a jaki zasilacz mi polecacie?

Lipton
komentarz
komentarz

Chieftec 400W, a już na zapas Chief 450W. To takie do 160 zł.

Lipton
komentarz
komentarz

Lepiej dołożyć, kilka złotych do Chiefa 450W :)

Pajdek
komentarz
komentarz

Podałem mu taki chyba najtańszy z 450W (nie patrzę na "no-nemy" :D )

O 10 zł drożej masz chiefteca :Dhttp://allegro.pl/item487584080_chieftec_4...iex_gratis.html

rafalluz
komentarz
komentarz

Ten Amacrox ma 400W mocy ciągłej, 450W to moc szczytowa (takie już oznaczenie Fortronów PNF).

Ale i tak, jeśli nie chcesz szaleć z rozbudową kompa, sobie poradzi.

rafidoc
komentarz
komentarz

Patrz sygnaturka. Nie zresetował się i nie zawiesił.

Ogólnie dobry zasilacz.

cod3r
komentarz
komentarz

Posiadam ta Karte i narazie każda gra rusza na full np. Call of Duty 5 , Crysis WarHead , Call of Duty 4 , Medal of Honor Airborne a o gta 4 sie nie martw pójdzie bez problemu :)

MultiSync
komentarz
komentarz

tez mam ta kartę kupiłem ją ok. dwóch tygodni temu i jestem bardzo zadowolony :D

jeszcze muszę kupić procek i ramy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.