x-kom hosting

[Problem]Uruchomienie komputera

Parli23
utworzono
utworzono

Witam. Jeżeli zły dział, to proszę o przeniesienie, ale myślę, że mój problem ma coś wspólnego. Więc tak: nie mogę włączyć mojego komputera (piszę na laptopie :]). Ten problem wystąpił z dnia na dzień... na monitorze komputera lata prostokąt z napisem "No Video Input". Gdy włączam komputer on szumi itp. itd. (monitor nie działa), ale nie słychać tego dźwięku (takiego "piknięcia"), który zawsze występuje przy uruchamianiu.

Rozkręciłem kompa i włożyłem kartę od nowa, doscisnąłem wtyczkę od monitora.. ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

Sonido
komentarz
komentarz

sprawdzić kabel dvi/d-sub, reset biosu, przełożyć pamięci, zasilacz, itd., możliwości full, zatem do dzieła.

HQ19
komentarz
komentarz

Być może grafika padła. Powyjmuj wszystkie części od kompa i zostaw tylko zasilacz i procesor. Jeśli komputer zacznie wydawać jakieś dźwięki to wyłącz go, a następnie włóż grafikę. Jeśli po włożeniu komputer nie będzie wydawał dźwięku to znaczy, że grafika jest uszkodzona.

Sonido
komentarz
komentarz
Być może grafika padła. Powyjmuj wszystkie części od kompa i zostaw tylko zasilacz i procesor. Jeśli komputer zacznie wydawać jakieś dźwięki to wyłącz go, a następnie włóż grafikę. Jeśli po włożeniu komputer nie będzie wydawał dźwięku to znaczy, że grafika jest uszkodzona.

No nie bardzo. Jak masz źle włożone kości (w te same kolory z dual'a) i nawet grafę dobrą to speaker i tak żadnego głosu nie wyda. Ogólnie metoda zbyt pracochłonna. Lepiej tak jak pisałem wyżej, wsio po kolei, ew. jeszcze możesz odpalać na pająka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.