x-kom hosting

Jaka karta do tego zestawu

Motocross
utworzono
utworzono

Witam chce kupić kartę graficzna tak do 200 zł .żeby chodziła na tym zestawie i można było grać w nowe gry (gta 4)

Jak na razie mam zintegrowana kartę.

Pentium Dual-Core 2,5 GHz

pamięć DDR2 2GB

Płyta GIGABYTE GA-G31M-S2L Intel G31 Socket 775

Zasilacz 400W

Jaka była by najlepsza karta do tego zestawu??

Lipton
komentarz
komentarz

8600GTS :)

Jakiej marki zasilacz ?

Motocross
komentarz
komentarz

Ok dzięki wielkie. A z nowszych modeli Geforce nie opłaca sie kupować?? używek ??

Lipton
komentarz
komentarz

Jedynie mógłbyś poszukać używanego Radeona HD3850, koszt używanego to około 240 zł.

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, dokładnie :)

Motocross
komentarz
komentarz

Co to jest to OC?? :) Już bym dołożył trochę żebym mogł grać w nowe gry jakieś . Jak by ktoś mógł wypisać modele kart jakie bedę pasować do mojego już o cenne nie chodzi .Bo może znajdę jakaś używke tanio a nie znam sie na kartach za bardzo.

Taka może udało by mi sie kupić tanio http://allegro.pl/item493230488_nvidia_gef...k_nowka_gw.html

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Najlepiej jest sie zaczaić na wyprzedaże na komputroniku :D OStatnio tam widziałem 8800GT1GB za 190 zł więć się opłaca dosyć :D Niestety wszystko jest wyprzedawane w błyskawicznym tempie i trudno w moment trafić . W ostateczności możesz liczyć na jakiś prezent od św Mikołaja :D :bigsmile:

Motocross
komentarz
komentarz

Właśnie liczę na prezent w postaci karty tylko musi wiedzieć jaki model :)

Gość
komentarz
komentarz

OC jest to OverClocking inaczej mowiac podkrecanie

Co do karty jakis GeForce 9800GT chyba ze za cos ponad 500zl to Radeon HD4850

Lipton
komentarz
komentarz

Absolutnie nie !

Motocross
komentarz
komentarz

aha czyli grosza jest. To bede szukał 8600GT:)

Gość
komentarz
komentarz

szukaj GF 8600GT 256/512 DDR3

Gość
komentarz
komentarz

tak moze byc mozesz brac za 160zl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.