x-kom hosting

HTC Diamond - grzanie się

turu
utworzono
utworzono

Witam

Zastanawiam się mocno nad kupnem HTC Touch Diamond i mam jedno pytanie. Wyczytałem w necie opinie o tym, że się strasznie grzeje i są z nim problemy dość spore. Czy możecie mi przybliżyć ten temat? Może ktoś z Was użytkuje Diamonda na codzień i wie czy np. wiesza się z tego powodu? Może jest już jakieś rozwiązanie bo te rzeczy które czytałem to raczej sprzed paru miesięcy były.

Warto w ogóle brać tego fona? Generalnie bardzo mi się podoba ale jestem też otwarty na propozycję typu Omnia (iPhone to nie) czy inne pokrewne.

Pozdrawiam i proszę o pomoc :)

  • 3 tygodnie później...

adrian0001
komentarz
komentarz

Mój kolega ma HTC Diamonda i system mu się wieszał sekunde i jest źle wykonany od mojego HTC Touch Pro. Pozatym jak miałbym teraz wybierać jeśli zależy Ci na HTC wybierz sobie HTC Touch Pro a jeśli nie to Samsung Omnia. Ja mam HTC Touch Pro i jest superrrrr. Po prostu boski. Ale ma wadę ma angielski jezyk systemu Windows. Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.