x-kom hosting

Jaka karta graficzna do plyty glownej Jetway P4XFCU

bartiss
utworzono
utworzono

Witam jaka taka jakas lepsza karte graficzna moge wsadzic do tej plyty glownej i jeszcze jaki ram bo zamierzam dokupic i nie wiem co zeby sie nie okazalo ze nie jest kompatybilne.Mysle ze karta tak do 250 zl a RAM to 1 GB najlepiej jak na allegro mi pokazecie.Z gory dzieki

bez_tytuĹu.JPG

bez_tytuĹug.JPG

bez_tytuĹugfhfgh.JPG

bez_tytuĹugh.JPG

post-29707-1227788852_thumb.jpg

post-29707-1227788858_thumb.jpg

post-29707-1227788864_thumb.jpg

post-29707-1227788873_thumb.jpg

Lipton
komentarz
komentarz

Radeon X700 lub w podobnej cenie X800GTO byłby dobry :)

bartiss
komentarz
komentarz
Radeon X700 lub w podobnej cenie X800GTO byłby dobry :)

a nic lepszego nie poleci na tej plycie np jakis 512 ddr3 a jak nie to jeszcze bym prosil jaki RAM

Gość
komentarz
komentarz

Jak zmienisz procka, to może 7300GT będzie pracowało na pełnych obrotach ale przy tym celeronie, to i 6600GT będzie leżało i odpoczywało.

rafalluz
komentarz
komentarz

To po zmianie procka najlepiej 7600GS z DDR3 na AGP.

Ale jeśli chcesz grać w najnowsze gry na sensownych ustawieniach, to i tak za mało. Musiałbys całość od nowa złożyć.

grabuss
komentarz
komentarz

podpinam sie pod ten temat bo niewiem jaką kartę kupić

Płyta Głowna: FUJITSU-SIEMENS D1826

Procek: PENTIUM 4 640 HT LGA775 2MB/CACHE 3,2GHZ PRESSCOT

do 100-150zł :D

p.s a tak z innej troche bajki czy ramy z karty graficznej mają coś do zwykłych ramów wsadzanych do płyty głównej?np. mamy karte Graficzną Radeon HD2600PRO 256MB DDR2 i czy to znaczy ze ja musze do kompa(do kości) włożyć ramy DDR2?

rafalluz
komentarz
komentarz

Jak było mówione w kilku innych tematach, RAMy na karcie, a ramy na płycie głównej nie mają ze sobą nic wspólnego. W szczególności nie muszą być jednakowe.

Jak możesz w takiej cenie dorwać 7600GS/7300GT lub 6600GT z DDR3, to spoko będzie. Ale koniecznie z DDR3.

bartiss
komentarz
komentarz

ale mi chodzi o RAm na plyte nie na karcie bo mam go trylko 256 DDR

grabuss
komentarz
komentarz
Jak możesz w takiej cenie dorwać 7600GS/7300GT lub 6600GT z DDR3, to spoko będzie. Ale koniecznie z DDR3.

można wiedzieć czemu z DDR3?

Karty które wymieniłeś jakoś mi nieprzypadły :/ żadna nie obługuje direct10 ani Pixel Shader3.0

JackassJGC
komentarz
komentarz
można wiedzieć czemu z DDR3?

Bo te karty są o wiele szybsze niż karty z DDR2.

Nie obsługują, bo są już dość stare,a wszystkie nowe karty będą spowalniane przez twój procesor.

Gość
komentarz
komentarz

Mało tego, do DX10 potrzebny jest windows Vista i przynajmniej 1GB na sam windows - 2Gb Ram do w miarę normalnej pracy. Twój sprzęt jest za słaby i musiałbyś wymienić pewnie płytę główną, procek, ram, grafę i zasilacz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.