x-kom hosting

Spadek fps'ów

Hurricane
utworzono
utworzono

Witam. Wymieniłem karte graf. na zotac 9600GT AMP!. I mam problem. Zainstalowałem cs'a i dało się zauważyć dziwną rzecz mianowicie nie mogę zwiększyć ilości fps'ów z 60. Tak jakby max ustalony był na 60, próbwałem komend i nic. W innych grach czasem zdarza się, że po prostu gra się zawiesi. Co jest powodem? Procesor? Gdy miałem karte radeona x550 nie miałem takich problemów.

Intel Pentium D 820 2x2,8Ghz

Ram: 2GB Kingston DDR2

Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W

Płyta główna: MSI MS-7176

MasterChiefPwn
komentarz
komentarz
Witam. Wymieniłem karte graf. na zotac 9600GT AMP!. I mam problem. Zainstalowałem cs'a i dało się zauważyć dziwną rzecz mianowicie nie mogę zwiększyć ilości fps'ów z 60. Tak jakby max ustalony był na 60, próbwałem komend i nic. W innych grach czasem zdarza się, że po prostu gra się zawiesi. Co jest powodem? Procesor? Gdy miałem karte radeona x550 nie miałem takich problemów.

Intel Pentium D 820 2x2,8Ghz

Ram: 2GB Kingston DDR2

Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W

Płyta główna: MSI MS-7176

Problemem może być odświeżanie monitora ustawione na 60 hz i włączony v-sync w grach.

Takie ustawienie, ustala Twoją liczbe fpsów na max 60.

Wyłącz v-sync w panelu nvidii.

PPM na pulpit, panel sterowania nvidia -> zarządzanie ustawieniami 3D -> synchronizacja pionowa -> wymuś wyłączenie.

Tomiak
komentarz
komentarz

sorry za OT

co daje v-sync wiem ze cos zwiazanego z płynności ale co dokładnie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.