x-kom hosting

[Rozwiązany] odzyskanie zdjęć po formatowaniu

darexD
utworzono
utworzono

Dziś miałem formatowanego kompa,ponieważ siadł mi sektor startowy pozgrywałem pliki bo C:/ mi nie działał, koledzy pomagali naprawić, niestety na kompie były bardzo ważne dane i ważne zdjęcia w Kodak Easy Share

I mam pytanko, jak przywrócić pliki, te co zostały utracone po formatowaniu ?

Komp wyczyszczony został do zera i ponagrywałem pare programów, ale tata tam ma ważne pliki,

Prosze o szybką odp, :D

Jakob
komentarz
komentarz

Musisz przywrócić dane jakimś programem. Tylko jest problem Jeśli na miejsce na dysku gdzie był ten plik coś juz jest to chyba tego nie odzyskasz...

Polecam program EasyRecoveryProfessional. Można go pobrać stąd: CLICK

RadmaX
komentarz
komentarz

Sam niewiele zdziałasz po formacie. Polecam skorzystanie z usług którejś z firm zajmujących się odzyskiwaniem danych.

rafalluz
komentarz
komentarz
Sam niewiele zdziałasz po formacie. Polecam skorzystanie z usług którejś z firm zajmujących się odzyskiwaniem danych.

Niekoniecznie. Formatowanie nie usuwa fizycznie danych, tylko oznacza sektory dysku jako puste. Dane nadal tam są, ale coś je może nadpisać wkrótce. Dopiero po nadpisaniu tylko Ontrack może pomóc.

Więc lepiej najpierw spróbować szczęścia z programami.

dar55
komentarz
komentarz

odłacz dysk , zasuwaj do kolesia i z jego kompa tym odzyskaj http://www.cgsecurity.org/wiki/PhotoRec

darexD
komentarz
komentarz

Nie musiałem iść do kolegi, ściągnąłem z dobreprogramy i działa, odnalazły się dawne pliki obrazów taty teraz z pośród 720 folderów musze znaleźć te co mi odpowiadają.

Temat rozwiązany, dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.