x-kom hosting

POMOZCIE-PROBLEM Z OBRAZEM W KAMERZE

aga
utworzono
utworzono

Witajcie,caly dzien sie mecze z kamerka Logitech QuickCam communicate stx.Obraz szary,testy na skype nie wychodza,wszystko mam poistalowane,nowe sterowniki,aktualizacje do windy(bo juz sadzilam,ze wina windowsa).Kamerki tej uzywalam kiedys,chodzila poprawnie,a teraz cos sie stalo i nic nie pomaga.Zainstalowalam inna kamerke creativa,zupelnie nowa,rowniez brak obrazu.Posprawdzalam w czym sie doslownie da na kompie i nie wiem co jest grane,ze nie pokazuje obrazu.Zalacza sie normalnie,mikrofon dziala w niej,a obrazu nie ma.Podczas instalacji sterow tak jakby tylko mikrofon byl zainstalowany a video nie odbiera.Wie ktos co na to poradzic?:)

[ Dodano: 2007-04-23, 09:22 ]

Witajcie,wiem juz na pewno,ze kamera jest calkowicie sprawna.Dzis zainstalowalam ja w pracy,obraz jest i wszystko gra,wiec co moze byc u mnie w kompie nie tak? co przestawic?co doinstalowac?

sitol
komentarz
komentarz

jeżeli wszystko poinstalowane najnowsze to tylko wada sprzętowa najprawdopodobniej padł port USB zainstaluj najnowsze stery do płyty głównej i do USB/ SP2 zainstaluj!! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.