x-kom hosting

Dysk do 200zł

Davidzior
utworzono
utworzono

Witam!

Jaki dysk polecacie do ceny około 200 zł ?? Nie potrzebuję bardzo dużego dysku, ale jeżeli mniejsza pojemność dysku ma oznaczać wolniejszą pracę to może być większy :)

Moja płyta główna to GIGABYTE P35C DS3R

Jakob
komentarz
komentarz

Seagate Barracuda 500GB 32MB 186 zł ;)

Weacky
komentarz
komentarz
Davidzior
komentarz
komentarz

No i dalej mam dylemat :) Który z tych dwóch ??

Mag Magik
komentarz
komentarz
No i dalej mam dylemat smile.gif Który z tych dwóch ??

Bierz tego Samsung'a F1 320GB, będzie ciszej pracować i ma niższe czasy dostępu przez co jest ogólnie lepszy.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Linki mi nie działają.

DeNeB
komentarz
komentarz
Bierz tego Samsung'a F1 320GB, będzie ciszej pracować i ma niższe czasy dostępu przez co jest ogólnie lepszy.

Lol Lol Lol!! chyba oszalałes ze samsung F1 320gb bedzie lepszy od Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 32MB.

Wydaje mi sie ze mylisz go z serja 7200.10 ktora jest awaryjna i głosna,Na forum czytałem rozne opinie na temat seagate 320gb i 500 czywisnie negatywne typu seagate 320 gb chodzi jak traktor grzeje sie itp. ale nikt nie zaznaczy ze chodzi im o serje 7200.10 ja posiadam 320gb 7200.11 i naprawde niczego złego nie moge o nim powiedziec

Zdecydowanie seagate bedzie szybszy od tego samsunga i co najwazniejsze pojemniejszy wiec nie wiem nad czym sie tu zastanawiac

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Do 200zl to brałbym zdecydowanie Seagate Barracuda 7200.11 500GB 32MB

Interfejs Ata od sata rozni sie przepustowoscia i rodzajem złącza,jezeli chcesz wiedziec wiecej poczytaj w googlach,teraz standardem jest sata2 na ata mozesz nawet juz nie patrzec :)

PS.Jak mozna porownywac dysk 320gb 16mb cache do dysku 500gb 32mb cache :o

Mag Magik
komentarz
komentarz
Lol Lol Lol!! chyba oszalałes ze samsung F1 320gb bedzie lepszy od Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 32MB.

Tak, masz rację oszalałem.

ja posiadam 320gb 7200.11 i naprawde niczego złego nie moge o nim powiedziec

No i co z tego? Ja posiadam Samsunga SV1021D i też długo bym go nie krytykował. Mam polecam? :>

możesz sobie porównać..

Samsung

Seagate

testów jest więcej, więc poczytaj i dołącz do szaleńców <_<

DeNeB
komentarz
komentarz
No i co z tego? Ja posiadam Samsunga SV1021D i też długo bym go nie krytykował. Mam polecam? :>

A czy ja polecam swojego seagate?? zastanow sie zanim cos napiszesz

możesz sobie porównać..

Samsung

Seagate

testów jest więcej, więc poczytaj i dołącz do szaleńców

Swietne testy a szczegolnie ten seagata robiony na zenujacym sprzecie!!!!

Oto test mojego seagate http://i34.tinypic.com/o5cpsh.jpg

Mag Magik
komentarz
komentarz

Przestańmy się kłócić i przestań mnie obrażać! Chcesz być fajny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.