x-kom hosting

Problem z Catalyst Control Center i VPU Recover

Lepir
utworzono
utworzono

Witam...

chcialbym tutaj naswietlic nieco moj problem z karta Radeon HD4870 512MB Sapphire...

...otoz od kiedy sprawilem sobie nowego kompa podczas grania w starszze gierki wystepuje problem "VPU Recover"...bywa tak ze czasem mi gre zminimalizuje wiec wystarczy zmaksywalizowac i mozna grac dalej ale to rzadkosc...o wiele czesciej pojawia sie szachownica a potem paski i pomaga tylko reset kompa...zainstalowalem najnowsze stery 8.11 i nic...wlasciwie to probowalem juz z 8.6 i 8.9...problem wystepuje w grach takich jak "sims 2" "godfather" "medieval: total war" a w takich jak "assassins creed" czy "wiedzmin" mam grafe ustawiona na full i zero problemow....

po ktorejs z rzedu zmianie sterownikow pojawil sie problem z CCC...instaluje sie normalnie, jest wlaczone w procesach ale np nie mam ikonki przy zegarze a jak probuje go wlaczyc przez "wlasciwosci" na pulpicie i wejscie w zakladke "catalyst control center" i kliknieciu na przycisku wlaczenia to wyskakuje mi blad

"the features in the ATI Catalyst Control Center Basic Viev do not support the currently active graphics procesor.

To launch the Advenced View, slick on the Advenced View Button, Otherwise, click Exit to close this dialog."

i mam do wyboru "Advenced View"(po kliknieciu komunikat znika ale nic sie nie dzieje" i "Exit"(zgadnijcie co sie dzieje :D)

czy ktos moze cos na to poradzic??...temp sa w porzadku komp ustawiony oryginalnie...ponizej podaje specyfikacje:

Intel Core 2 Duo E8400 3ghz

Asus P5Q Pro

Radeon HD4870 512mb Sapphire

Corsair 520W

Seagate Barracuda 500gb

naprawde nikt nie wie czy nikomu sie nie chce napisac?

damib
komentarz
komentarz

a przy tych zmianach sterowników odinstalowywałeś te poprzednie i potem instalowałeś 9.0c??

Lepir
komentarz
komentarz

jasne ze tak....wyrzucalem wszystko driver cleanerem instalowalem stery i potem direct...

....milo ze ktos sie zainteresowal moim problemem :D....

damib
komentarz
komentarz

a próbowałeś na 8.10 :akuku: bo ja miałem problem z 8.11 i innymi dopiero na tych mi gry chodzą normalnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.