x-kom hosting

Dobry program do odtwarzania muzyki

JSM
utworzono
utworzono

Witam szukam dobrego programu do odtwarzania muzyki. Z dobrym Equalizerem itd. Coś lepszego niż Winamp.

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

falcon1984
komentarz
komentarz
cusek
komentarz
komentarz

Potwierdzam, według mnie to Foobar2000 to jedyny godny polecenia odtwarzacz, w pełni konfigurowalny, w dodatku bardzo mało pamięciożerny, jedyny minus to to że trzeba się troszkę zagłębić w polskie forum, żeby go sobie dostosować

Gość
komentarz
komentarz

Albo łatwiejszy od foobara - Winamp. :) (Tak jest moim zdaniem)

Link:KLIK

cusek
komentarz
komentarz

No może Winamp jest łatwiejszy, ale strasznie pamięciożerny, a i gorsza jakość dźwięku:)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Najlepszą jakość dźwięku według mnie pokazuje JetAudio.

mikolaj230
komentarz
komentarz

Ja korzystam z iTunes :) Pozwala bardzo zsybko znaleźć ulubioną piosenkę, jest też banalny w obsłudze. Wady? Zajmuje masę miejsca - ok. 100 mb, ale za to jest bardzo użyteczny do np. wstawiania grafik do piosenek czy przerabiania płyt z muzyką na mp3 lub aac. Ma też świetną jakość, bardzo polecam.

Dradis
komentarz
komentarz

Winamp rzeczywiście pamięci trochę zżera ale wystarczy odhaczyć wszystkie dodatki przy instalacji i będzie na pewno lepiej. Jeśli chodzi o dźwięk, to rzeczywiście jakością nie grzeszy ale wystarczy doinstalować Enhancera i problem z głowy. Do tego tej wtyczki można używać w filmach jeśli macie kodeki ffdshow ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.