x-kom hosting

problem z kartą graf

aikanarel
utworzono
utworzono

witam,

dzis kupiłem karte graf: radeon HD 4670.

moj procek to:

core 2 duo (2x2.0ghz)

płyta główna : foxconn 6627 ma

1,5 gb ramu

karta muzyczna zintegrowana

oto mój problem:

podłączyłem karte do płyty głównej (zaraz po zakupie), włączam kompa, instaluje sterowniki, rozkaz ponownego uruchomienia kompa. po ponownym uruchomieniu pojawia się mój problem. komp nic nie ładuje (pokazuje sie tylko przez chwile obrazek płyty graf - niby ładowanie biosu- tak jak zawsze) jednak po chwili ponownie się włącza komp. i tak w kółko.

po wyjęciu karty graf, komp działa, jednak brak głosu (nie wiem czym to jest spowodowane).

zalecenia co do tego błędu?

ambas
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz? Marka i moc.

aikanarel
komentarz
komentarz

procomp model atx ky-450w

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Hmmmmm uruchom kompa w trybie awaryjnym i usun wszystkei streowniki do grafy . Pozniej zainstaluj i rodzialke ustaw na 1024x768 albo 1280x1024 i dopeiro reset kompa

Sterowniki oczywiscie NIE instluj w trybie awaryjnym tlko normalnym:D

aikanarel
komentarz
komentarz

próbowałem takich opcji jak: odinstalowanie i ponowne podłączenie karty (błąd nadal występuje)

później instalacja omegi i podłączenie karty (ciągle to samo)

Akahan
komentarz
komentarz

Tutaj jednak winowajcą może być bardzo zły zasilacz...

aikanarel
komentarz
komentarz

w jakim sensie zły? słaby? zła firma?

Akahan
komentarz
komentarz

Firma... 450W dobrej firmy spokojnie by starczyło, nie mówię, że on jest winowajcą, ale zawsze lepiej mieć kompa niespalonego, niż po jakimś czasie, taki zasilacz odeśle całego kompa na cmentarz.

aikanarel
komentarz
komentarz

czy może być inny powód usterki?

(zadziwia mnie brak głosu)

dźwięk już jest (przeinstalowałem realteka)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.