x-kom hosting

Maxtor czy WD ?

mati0050
utworzono
utworzono

Witam, mam zamiar kupić sobię przenośny dysk 1tb i zastanawiam się jaka firma lepszy Maxtor czy WD ? Oba dyski są bardzo podobne w cenie i w szybkośći jeśli polecacie inną firme lepszą od WD i Maxtora powiedzcie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Weacky
komentarz
komentarz

ja brałbym Samsunga.

PaQre
komentarz
komentarz

Bierz Samsunga albo Seagate są to dwie najlepsze firmy produkujące dyski.

JakG83
komentarz
komentarz

WD także są dobre osobiście mam dyski tej firmy i nie mogę powiedzieć nic złego.

CAVIAR 1TB WD1001FALS

SEAGATE 1TB ST31000340AS ten będzie cichszy i tak samo dobry jak WD

Wybierając jeden z tych dwóch nie będziesz żałował wydanych pieniędzy.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Nie polecam Seagate - miałem z ta firmą duże problemy [dysk 3 razy na gwarancji].

Teraz mam WD i szczerze mogę polecić ;)

mati0050
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, to chyba kupie WD. Albo poszukam Jakichś samsungów :)

kozman
komentarz
komentarz

Ja samsunga bym nie kupił. Niemiłe przeżycia :P. Ale podobno seria F1 jest dobra.

Caviary to dobre dyski, praktycznie od zawsze używam i zawsze jestem zadowolony.

Maxtora miałem również jeden stary dysk 40GB i również sprawował się dobrze.

Jeżeli nie potrzebujesz niesamowitych prędkości, to WDC spełni Twoje oczekiwania.

  • 4 tygodnie później...
mkl
komentarz
komentarz
Dzięki za odpowiedź, to chyba kupie WD. Albo poszukam Jakichś samsungów :)

Bardzo dobry wybór.

Konkretnie sugerowałbym WD WD10EACS

Najcichszy spośród 1TB, nieco wolniejszy od F1 lecz spowodowane jest to regulacją prędkości 5400rpm-7200rpm.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.