x-kom hosting

,,BackTrack 3 Final''. Jak uruchomić programy ,,arpspoof'' i ,,urlsnarf'' i ,,webspy'' ?

papi337
utworzono
utworzono

Witam

,,BackTrack 3 Final''. Jak uruchomić programy ,,arpspoof'' i ,,urlsnarf'' i ,,webspy'' ?

Mam internet bezprzewodowy. Łącze się z punktem dostępowym, nie znam angielskiego. Posiadam dwa komputery na jednym komputerze przeglądam strony www, a na drugim komputerze mam uruchomiony system BackTrack 3 Final.

Na systemie BackTrack 3 Final uruchamiam kartę orinoco 8470WD Atheros w tryb monitoringu czyli robię tak:

bt ~ #airmon-ng stop ath0

bt ~ #airmon-ng start wifi0

I karta już jest w trybie monitoringu.

Później uruchamiam program arpspoof i wpisuje komende:

bt ~ # arpspof -i ath0 -t IPbramy IPcelu czyli mój IP komputera na którym przeglądam strony www. i dostaje taką odpowiedź

arpspoof: unknown physical layer type 0x332

Nie wiem co to oznacza, nie mam pojęcia.

Później uruchamiam urlsnarf czyli robie tak:

bt ~ # urlsnarf -i ath0 i taką dostaje odpowiedź

link type unknown, defaulting to ethernet

urlsnarf: listening on ath0 [tcp port 80 or port 8080 or port 3128]

Nie mam pojęcia co dalej z tym zrobić, a wy wiecie co z tym zrobić ?

Potem uruchomiłem program webspy czyli wpisuje polecenie:

bt ~ #webspy -i ath0 i taką dostaje odpowiedź

Version. 2.4

Usage: webspy [ -i interface ] host

Wpisałem jeszcze inne polecenie:

bt ~ #webspy -i ath0 moje IP komputera na którym przeglądam strony www. i taką dostaje odpowiedź

link type unknown, defaulting to ethernet.

webspy: listening on ath0

Na prawdę nie wiem co z tymi programami zrobić by działały tak jak należy. Proszę Was abyśćie wyjaśnili mi dokładnie krok po kroku co zrobić żeby te programy działały tak jak należy ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.