x-kom hosting

dlaczego taka grafika?

gemidow
utworzono
utworzono

Mam problem z grafika na moim komputerze. niedawno kupiłem nowego laptopa i gdy oglądam na nim niektóre strony internetowe, np. Allegro, moja grafika wygląda częto tak:

brafika_Ĺşle.jpg

zamiast tak:

grafika_dobrze.jpg

dobrze jest co najwyżej co 20-ste wyświetlenie :( reszta jest nie tak. Co jest tego przyczyną, bo raczej wina nie lezy po stronie portslu? Gdy tą sama stronę oglądam na innym komputerze to jest wszystko ok. Czy cos jest nie tak z ustawieniami w moim kompie? Czy mam włączone jakies zabezpieczenia? Będe wdzieczny za pomoc bo dla was to może błachostka a jednak ja tego nie moge poprawić i to mnie denerwuje.

Pozdrawiam

post-24906-1227567883_thumb.jpg

post-24906-1227567920_thumb.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Z jakiej przeglądarki korzystasz ?

gemidow
komentarz
komentarz
Z jakiej przeglądarki korzystasz ?

MS Exlorer - na każdym komputerze

Czy nikt mi nie pomoże? Ja jestem laikiem ale wierze że sa tutaj na tyle znający się na komputerach że dla nich to "pryszcz". Będe wdzięczny.

Pozdrawiam

cj7
komentarz
komentarz

Sprobój zainstalować Firefox'a i zobacz czy będą podobne efekty. Ja jestem anty Internet Explorer więc polecam "płonącego liska":P. U mnie w robocie tez jest IE i sa identyczne objawy jak u Ciebie na stronach allegro :)

gemidow
komentarz
komentarz
Sprobój zainstalować Firefox'a i zobacz czy będą podobne efekty. Ja jestem anty Internet Explorer więc polecam "płonącego liska":P. U mnie w robocie tez jest IE i sa identyczne objawy jak u Ciebie na stronach allegro :)

A nie da się nic zrobić z tym nie zmieniając przeglądarki. Przywyczaiłem się do Explorera i niechętnie bym coś zmieniał. Na codzień działam na kilku komputerach, na których nie ma tego rpoblemu.

Ponadto teraz sobie przypomniałem, że kiedyś (ok 2 lata temu) korzystałęm z pc-eta podłaczonego do nesotrady i miałem ten sam problem. Znajomy (który się dużo bardziej zna na komputerach niż ja) też zasugerował mi bym zainstalował FireFoxa i nawet to zrobił, ale niestety wtedy to nie pomogło. W przypadku tamtego komputera problem nie został rozwiązany. Mam nadzieje, że teraz znajdzie się ktoś kto miał podobne kłopoty i z nich wybrnął. Będe ooooogromnie wdzięczny,

Pozdrawiam

dar55
komentarz
komentarz

to nie kłopot tylko strona ci się nie łąduje do końca , jak będziesz miał taki widoczek wciśnij F5 i zobaczysz że wskoczy

gemidow
komentarz
komentarz
to nie kłopot tylko strona ci się nie łąduje do końca , jak będziesz miał taki widoczek wciśnij F5 i zobaczysz że wskoczy

Nie no :) problem jest bardziej skomplikowany. F5 to ja nie raz naciskałem i... ciągle to samo. Moje laickie rozumowanie kieruje moje mysli na jakieś ustawienia (być może internetowe lub zabezpieczeń) w komputerze które nie pozwalają się stronie do końca ładować. Widze, że kłopot jest na tyle wysokich lotów, że nie ma na niego specjalisty :angry:

dar55
komentarz
komentarz
Moje laickie rozumowanie kieruje moje mysli na jakieś ustawienia (być może internetowe lub zabezpieczeń)
:) strona ci się nia ładuje i tyle

zmień na operę i sprawdź fachowcu

Mag Magik
komentarz
komentarz

Uroki MS Explorer (masz najnowszą wersję?). Przejdź na FF.

gemidow
komentarz
komentarz
Uroki MS Explorer (masz najnowszą wersję?). Przejdź na FF.

Nie wiem czy to najnowsza wersja ME. Laptop jest nowy to być może i najnowsza. Narazie robi mi się tak tylko przy stronach allegro. Reszta stron jest ok ale allegro praktycznie za każdym razem jest nie tak, i tymbardziej dlatego, że to jest tylko przy stronach allegro nie chciałbym zmieniać przeglądarki, choć być może z czystej ciekawości sobie zainstaluje FF. Niemniej zaznaczam, że kiedyś już miałem taki przypadek, na innym komputerze, i FF też nie pomógł, ...ale zobaczymy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.