x-kom hosting

Zasilacz do gtx280

kamcio122
utworzono
utworzono

Witam, kupiłem sobie taki zestaw komputerowy

Procesor: INTEL CORE 2 QUAD 4x 2,40GHz Q6600 8MB LGA-775 1066FSB wersja BOX z firmowym radiatorem i wentylatorem.

Płyta Główna: ASUS P5K/EPU Intel P35 Socket 775 (2xPCX/DZW/GLAN/SATA/DDR2/CROSSFIRE)

Karta Graficzna: GIGABYTE GeForce GTX 280 1024MB DDR3/512bit TV/DVI PCI-E (0.8ns) (602/2214)

pamięć Operacyjna: 4096 MB MARKOWEJ PAMIĘCI GEIL 800 MHZ PRACUJĄCEJ W DUALU

Dysk twardy 750 GB SATA2 16MB

Karta Sieciowa LAN 10/100/1000 Mb/s

Karta muzyczna 8 kanałowa

Nagrywarka Samsung DL 20 x DVD RW SATA LIGTHSCRIBE

Zasilacz: CHIEFTEC 560W DUALXEON

I mam pytanie, czy ten zasilacz nie będzie zasłaby dla tej karty graficznej?? Czy będe musiał go wymienić??

Z góry dzięki za odp!!;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Wg mnie powinien uciągnąć na loozie ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie będzie za słaby, jest ok :)

Procka będziesz musiał kręcić, bo na tych taktach zdecydowanie zwalnia kartę graficzną.

kamcio122
komentarz
komentarz

Ok dzięki!! za odpowiedzi :) co prawda to dopiero jutro będzie sprzęt ale wolałem się wcześniej upewnić ;):)

Akahan
komentarz
komentarz

Tylko do tej karty to z 3,6-3,8GHz procka do niej trzeba, nie wiem czy zrobisz to tylko Q6600 cudów nie wypatruj, z dobrym chłodzeniem, wentylacją, pastą i owszem, ale może się okazać, że i szybciej się procek skończy...

kamcio122
komentarz
komentarz

No jeżeli trzeba go podkręcać to będe się musiał zwrócić z tym do kogoś obeznanego....Nie mam pojęcia jak się podkręca procka...W biosie?? czy gdzie tam...??

kamcio122
komentarz
komentarz

Ok poszperam..Dzięki za odpowiedzi. Wiem to co chciałem i myślę że temat można zamknąć;)

Gość
komentarz
komentarz

Procek bez zmiany napięć idzie bez problemu na 3,2 GHz, przypomnę, że na Boxowym chłodzeniu ;)

Ale przy zmianie chłodzenia i napięcia, 3,6 GHz jest osiągalne :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.