x-kom hosting

GF 8600 GT czy GF 9500 GT

lipek997
utworzono
utworzono

Troche detali na temat tego co mam teraz :

Proc - Intel celeron D 346 3.06 Ghz

Płyta główna -ASROCK 775i915PL-SATA2 Socket 775 (PCI)

Pamięc - GOODRAM ddr 1024MB pc400

Karta graficzna -Sapphire Radeon x600PRO 128MB (128bit) PCI-e

Chciałbym dokupic karte graficzna do tego zestawu i jeśli to potrzebne troche ramu z uwadi na to, że chciałbym zagra w COD 5. Jezeli chciałbym dokupic ram to tylko DDR czy moze byc np. DDR 2 ?

Zastanawiam się nad GF 8600GT czy GF 9500GT a może cos innego do okolo 200 zł.

Czy kupno karty graficznej i troche ramu da mi możliwośc zagrania w Coda bez wiekszych problemow ?

A o to pare kart graficznych nad któryymi sie zastanawialem :

http://www.ceneo.pl/;0151858356-10.htm

http://www.ceneo.pl/;0151858356-10.htm

http://www.ceneo.pl/1538609

A może coś innego ?

Z góry dziekuje

Lipton
komentarz
komentarz

Na tym za wiele nie zwojujesz. Po prostu Celeron będzie znacznie spowalniał 8600GT DDR3, do niego maksem jest 7600GS DDR3.

Lewy12
komentarz
komentarz

Ta płyta obsługuje 2 gb ramu ale tylko ddr. A co do karty wydajniejszą bedzie 8600GT.A jaki masz do tego zasilacz ? Co prawda ten procesr będzie ograniczał tą karte ,ale myśłe że da rade.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam 8600GT i mój procek nie spowalnia jej (2,11GHz Sempron).

Weź 8600GT lub Radeona HD3650 DDR3 ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Warrior pomiędzy Sempronem 2.11Ghz( masz na pewno tą wersję L coś tam) a Celeronem jest ogromna różnica. Celeron mógłby mięć nawet 6.0GHz a by był wolniejszy od większości procków dwurdzeniowych.

lipek997
komentarz
komentarz

no tak ok ale po prostu w obecnej chwili nei stac mnei na zmianę procesora a jedynie na karte graficzna i ram .Chcialbym pograc w tego Coda5 nawet na sredniej grafice.

Co poradzilibyscie zrobic?

Gość
komentarz
komentarz

Możesz kupić 8600GT i dokupić 1GB RAM (powinno chodzić) ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma sensu, wydajność będzie praktycznie taka sama jak z 7600GS DDR3, a po co przepłacać 100 zł. Jeszcze nie wiadomo jaki masz zasilacz ?

http://www.allegro.pl/item484171154_poznan...b_ddr3_box.html

lipek997
komentarz
komentarz

zasilacz mam 350W... Popatrzylem na opinie proponowanej przez ciebie karty GF 7600GS i naprawdę dobrze jest oceniana.Jej cena jak dla mnei jest zadawalająca a skoro 8600gt nei zostanei w pelni wykorzystana przez moj procesor wolę wziasc 7600GS chociaz obsuluguje direct9 a nei 10 i pixel shader 3 a nie 4.W wymaganiach do cod5 jest PS 3.0 więc powinno grac.do tego nei wiem czy powinienem dokupowac dodatkowo 512mb czy 1 gb ram ddr poniewaz tylko takie obsluguje moja plyta główna.Mam nadzieje ze ta karta i dodatkowy ram ( jeszce nei wiem ile) pozwoli mi bez wiekszych problemow odpalic cod5 :D

DZieki za pomoc :P

Ps

A i zapomnialem jeszce poradzic sie jakiej firmy wybrac tę kartę GF 7600GS...Palit , gigabyte , galaxy ... ?

X-Lord
komentarz
komentarz

Ja mam Galaxy GF 7600GS - polecam właśnie tą :)

Lipton
komentarz
komentarz

Pamiętaj, że wersja z pamięciami DDR3 !

Jaki to jest zasilacz ? Model ?

lipek997
komentarz
komentarz

wlasnei mam problem ze znalezieniem modelu zasilacza ale jutro rozkrece paczke i sprawdze bo juz dzisiaj mi sie tego robic nie chche :P

Lewy12
komentarz
komentarz

Kolega ma do sprzedanie 7600gs galaxy za 50 zł + wysyłka działa na bank jak cię interesuje to możesz do mnie na pm napisać.

lipek997
komentarz
komentarz

a wracając do zasilacza to posiadam Modecom FEEL 350 W.Czyli juz podsumowujac po kupnie 7600GS 256 ddr3 i 1 gb ramu ten cod5 powinien pojsc ?

DZieki za rady :D

MasterChiefPwn
komentarz
komentarz
a wracając do zasilacza to posiadam Modecom FEEL 350 W.Czyli juz podsumowujac po kupnie 7600GS 256 ddr3 i 1 gb ramu ten cod5 powinien pojsc ?

DZieki za rady :D

Zasilacz nie jest najwyższych lotów ale do takiego sprzętu wystarczy.

A co do coda 5, znajomy gra na Athlonie 2500 +, 1 gb Ram, 7600 GS 256 DDR2 na średnio-wysokich.

Więc u Ciebie nie będzie problemu ze średnimi, najwyżej pobawisz się ustawieniami.

rafalluz
komentarz
komentarz
Zasilacz nie jest najwyższych lotów ale do takiego sprzętu wystarczy.

A co do coda 5, znajomy gra na Athlonie 2500 +, 1 gb Ram, 7600 GS 256 DDR2 na średnio-wysokich.

Więc u Ciebie nie będzie problemu ze średnimi, najwyżej pobawisz się ustawieniami.

Znaczy się w 800x600? Bo ja musiałem sporo detali ciąć, by grać w CoD4 na A643000+ i 7300GT DDR3 na 1280x1024.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.