x-kom hosting

Problem z grafiką -FarCry 2

wedka1993
utworzono
utworzono

Mam taki problem z ta gierką: gdy włączam ją to ekran jest cały czarny, czasami tylko mignie kawałek menu... jak kilka razy kliknę wtedy enter to przejdę do misji :) Ale wtedy przy wczytywaniu są takie dziwne kolory, jakoś się tak chrzani grafika;p A gdy już się załaduje to nie ma niektórych tekstur... ogólnie większości:P O co może chodzić? Komp jak w sygnaturce... proszę o pomoc;)

edit: Jeszcze coś takiego... jak biorę w czasie "grania" czy "oglądania" filmików początkowych (obraz jest czarny~~) ctrl+alt+del to w tym właśnie momencie gdy naciskam te klawisze to wtedy właśnie jest ta grafika OK... ale to jest tylko ułamek sekundy:P Gdy wracam do gry dalej to samo;p

Kurczak3000
komentarz
komentarz

Jest łatka na stronie ATI do radeonów dla far cry 2 i dla stalker clear sky.

wedka1993
komentarz
komentarz

Eee może link? ;)

czaroos
komentarz
komentarz

A co paluszki spuchnięte? Nic nie dostaniesz pod sam nos i nikt cię tutaj nie będzie prowadził za rączkę.

Rafał91
komentarz
komentarz

google.pl

szukaj!!! forum nie jest od tego że sobie napisze a ktoś Ci znajdzie, ja znalazłem ale nie dam, sam znajdź...

wedka1993
komentarz
komentarz

Taaa... znalazłem, ściągnąłem, zainstalowałem i gówno;p Przy instalacji tak pod koniec jeszcze było "aby dokończyć instalację odinstaluj sterowniki "nowsze" bo instalator instaluje "starsze" i się kończy instalacja;p A błąd w grze nadal jest;p

damib
komentarz
komentarz
Taaa... znalazłem, ściągnąłem, zainstalowałem i gówno;p Przy instalacji tak pod koniec jeszcze było "aby dokończyć instalację odinstaluj sterowniki "nowsze" bo instalator instaluje "starsze" i się kończy instalacja;p A błąd w grze nadal jest;p

jakie masz na płycie sterowniki?? <_<

wedka1993
komentarz
komentarz

ee chyba 8.50.3 ;p tak niby jest napisane;p

Tomiak
komentarz
komentarz

no to eeeeeeeeeeeeeeeeee zainstaluj najnowesze 8.11 i niby eeeeee po problemie ;/

damib
komentarz
komentarz

i trochę więcej kultury proszę...

wedka1993
komentarz
komentarz

to dzięki... się spróbuje;P

edit:

No i niestety dalej to samo.... zainstalowałem 8.11, później tego hotfixa i błąd dalej jest... Czy coś źle robię czy co bo już tracę cierpliwość ;)

Proszę o pomoc;)

Kurczak3000
komentarz
komentarz

Dziwne pytanie a masz orginalną gre tylko szczerze ??

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Gra oryginalna????

Tomiak
komentarz
komentarz

hotfix jest tylko do 8.10!!

w 8.11 juz jest

a odinstalowałes stare stery przed instalacja nowych?

wedka1993
komentarz
komentarz

Nom odinstalowałem... i dalej to co było;p a no i gra niestety nie oryginalna;p Pewnie w tym problem;p

Fahrenheit
komentarz
komentarz

No to sorry ale nie możemy pomóc .

P/s sorry za OT

Tomiak
komentarz
komentarz

trzeba było tak od razu a nie ze masz problem z grafika :/

wedka1993
komentarz
komentarz

No, bo mam^^ Ta to jest forum tylko dla wspaniałych ludzi, którym nie szkoda kasy na gry, które mogą być do dupy;p

naekana, z góry dzięki za ostrzeżenie ~~;p

BlackRaven
komentarz
komentarz

No, bo mam^^ Ta to jest forum tylko dla wspaniałych ludzi, którym nie szkoda kasy na gry, które mogą być do dupy;p
Ta gra raczej akurat nie powinna przynieść zawodu :) Pozatym od czego są recenzje w sieci i darmowe dema...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.