x-kom hosting

Komputer nie widzi Ati HD2600

drakon111
utworzono
utworzono

Witam, od 2 dni mam problem ze swoją kartą graficzną. W czasie pracy komputera monitor wyłączył się, po restarcie komputera działała jedynie zintegrowana karta. Myślałem, że karta już do niczego się nie nadaje, jednak dzisiaj znowu się uruchomiła i działała około 2 godziny bez żadnych problemów, jednak po ponownym włączeniu komputera znowu nic, działa jedynie karta zintegrowana. Wiatrak na karcie działa, próbowałem restartować biosa jednak to nic nie daje. Karta graficzna- ATI HD2600, płyta główna- Gibabyte GA945GCMX-S2. Da się jeszcze coś z tym zrobić?

n31T
komentarz
komentarz

Po restarcie biosa, wyłącz zintegrowaną w ustawieniach.

drakon111
komentarz
komentarz

To nic nie daję, Bios jest zresztą ustawiony tak, że jeśli zobaczę kartę na PCI to ona działa pierwsza, a zintegrowana VGA nie uruchamia się.

n31T
komentarz
komentarz

Sprawdź kartę pod innym sprzętem lub wsadź inną do twojego komputera, możesz także spróbować przeczyścić styki za np pomocą sprężonego powietrza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.