x-kom hosting

Nowy dysk 1TB

piku
utworzono
utworzono

Przyszła pora wymienić dysk. Na moich 320GB już mało co się mieści. Wybór oczywisty - terabajtowce są tak tanie że mogę sobie pozwolić. Zastanwiam się nad takim WD: http://allegro.pl/item480555748_matravers_...wy_fvat_gw.html , czy ktoś posiada ten dysk? Jak z jego głośnością? Mój obecny WD trochę chrobocze co wieczorami nieco przeszkadza. Chcę dysk w miarę cichy i wydajny. Czy może coś innego jest warte uwagi? Seagate'y raczej odpadają, mam z nimi tylko złe doświadczenia. Jak się dziś sprawa ma z awaryjnością tak dużych jednostek?

cusek
komentarz
komentarz

Z jakąś większa awaryjnością się nie spotkałem, jeżeli zależy ci na cichym to oczywiście WD, ten z aukcji wygląda OK

falcon1984
komentarz
komentarz

Co ty Piku chcesz cały Ęternet ściągnąć na ten dysk ? :D

A tak na poważnie to bym brał Samsunga 1TB. Seagate są głośne, a WD nie ufam

Mag Magik
komentarz
komentarz
A tak na poważnie to bym brał Samsunga 1TB.

Też mogę go polecić, dużo o nim dobrego można przeczytać.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Dlaczego nie ufasz WD? Ja od zawsze mem ich dyski i nigdy żadnych problemów nie miałem. To japońce różnorakie mi posłuszeństwa odmawiały :)

piku
komentarz
komentarz

Przejechałem się na Seagate'ach, z Samsungami mam kaca jeszcze z czasów kiedy to padały jak muchy. Z Maxtorem mam dobre wspomnienia - długo i dzielnie mi służył ^^ WD mam już drugi dysk i sprawuje się nieźle.

Nie mam zamiaru bic rekordów w HDtach ale nie chcę czegoś co śmiga jak żółw po trawie :P A coś może z testów praktycznych? Jakiś w miarę rzetelny test wydajności dysków SATA II o rzeczonej pojemności? Da się takie coś znaleźć?

Cojestzajete
komentarz
komentarz

Nie wiem co Ci przeszkadza głośność seageta? mam 320 teką i choć jest za mała to i tak jej nie zamienie. nie jest wcale głośna(cooler na procu chodzi głośniej i zagłusza). nie będe porównywał parametrów technicznych bo on jeszcze na ata jest.

Moim to skromnym zdaniem to bardzo dobre dyski. Bardzo popularne w mojej okolicy i nikt nie ma zastrzeżeń i kupują tej firmy nowe. Sam je polecam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.