x-kom hosting

Problem z kartą graficzną

Krakier
utworzono
utworzono

Witam,

Ostatnio po włączeniu komputera w momencie kiedy ma się uruchomić windows obraz na monitorze robi się czarny a dioda myga ;p. Sądzę że jest to wina karty graficznej (szukałem informacji w internecie i m.in co znalazłem:)

Program ja odczytuje jako ATI Radeon 9600 128 mb DDR 128 bit, agpx8,na standardowych sterownikach jest wszystko ok ,lecz po zainstalowaniu sterowników od podobnego radeona zaczynaja sie problemy, ginie obraz, wyłącza się.

Tak więc chciałbym kupić nową kartę graficzną w miejsce tej, karta 128mb, złącze AGP x8, jaką kartę zamiast tej mogę kupić ? Nowej karty nie zamierzam kupić żeby podtuningować kompa i jak najbardziej może być innej marki o identycznych parametrach, tylko żeby działało.

Karta i złącze wyglądają mniej więcej tak:

487058080bc1.jpg

// PS liczy się oczywiście też cena niższa = lepiej ;p

// edit2 czy pasowała by taka RADEON 9550 karta graficzna ?

Proszę o odpowiedź ;p jedynie czy RADEON 9550 byłby dobrym zamiennikiem do gigabyte GV-R955128, jak już wspomniałem wejście ma takie same (AGP x8), parametry podobne, chcę tylko wiedzieć czy przez to że włożę kartę innej firmy wszystko będzie ok.

Gość
komentarz
komentarz

Firma nie ma tu żadnego znaczenia. Najważniejszy jest slot, w tym wypadku AGP. Karta będzie działać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.