x-kom hosting

Geforce 8600M a tnie sie

blachu
utworzono
utworzono

witam, mam problem mianowicie mam Nvidie Geforce 8600M GS 512 MB do tego Intel core duo T9300 2,5 GHz, dysk 500 GB, i 4GB ramu, MS VISTA

mimo tego sprzetu ktory sie kryje w moim laptopie to kiedy odpalam gry dokladnie Crysis to mi na optymalnych ustawieniach starsznie tnie , a kiedy zmieniam na mniejsze to znacznie mniej mi tnie ale tnie... czy to sa zbyt slaby sprzet zeby ogarnac ta gre? czy mam cos zle poustawianego w ustawiach karty ...czy jeszcze cos innego?

Gość
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej to wina możliwości sprzętowych twojego laptopa (laptopy to gier się nie nadają :P ) ;)

blachu
komentarz
komentarz
Najprawdopodobniej to wina możliwości sprzętowych twojego laptopa (laptopy to gier się nie nadają :P ) ;)

czyli co? jakbym mial PC z takim sprzetem to by bylo ok? :P

fball
komentarz
komentarz

ale 8600m gs jest duzo gorszy np od standardowego 8600gt

lukee8
komentarz
komentarz

Pewnie masz kopie i zrypanego cracka a sprzet tez nie nalezy do najlepszych

Pewnie w supermarkecie kupywałes

blachu
komentarz
komentarz

hehe nie, nie w supermarkecie :P

jak na laptopa za 3, 500 zl to chyba nie jest tak zle? kupowany ze 4 miesiace temu

ps "kupowałes* " ehh

fball
komentarz
komentarz

za3,500 myślę że raczej znalazło by sie coś lepszego (z lepszą karta bo reszta sprzętu jest ok)

blachu
komentarz
komentarz
za3,500 myślę że raczej znalazło by sie coś lepszego (z lepszą karta bo reszta sprzętu jest ok)

ogolnie nie narzekam, tylko sie zdziwilem ze troche tnie na grach tych nowszych,

nie znam sie na kartach graf. a ze geforce to wiem ze dobra z 512 mb bo mialem w poprzednim tez geforce ale 128mb

ale najwazniejsza dla mnie byla wielkosc dysku, szybkosc procesora i ram

to pracy sie nadaje ;)

Gość
komentarz
komentarz

Pamięć karty nie jest najważniejsza. W tym przypadku to właśnie słaba karta powoduje przycinanie w Crysisie.

blachu
komentarz
komentarz
Pamięć karty nie jest najważniejsza. W tym przypadku to właśnie słaba karta powoduje przycinanie w Crysisie.

ok. a gdybym kiedys mial ochote wymienic ja? to jaka proponujesz? czy wogole jest taka opcja?

Lipton
komentarz
komentarz

W laptopach wymiana karta jest nie opłacalna, i praktycznie nie możliwa do zrobienia.

Gość
komentarz
komentarz

z tego co wiem normalny 8600GT/GE/GTS jest wydajniejszy od tego co sie znajduje w twoim lapku, dodac trzeba ze sprzet w laptopie sie bardzo grzeje i przez to chodzi mniej wydajnie (Crysis na 8600GT 2,5ghz 3GB ddr2 na medium ma srednio 19fps przy akcji)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.