x-kom hosting

Problem z Microsoft Office - Word 2007

mtna
utworzono
utworzono

Od dwóch dni zamiast standardowej ikonki Microsoft Office pokazuje mi się ikonka WordPad'a (biała ikonka z literą "A"). Wkurza mnie to strasznie, bo jestem przyzwyczajona do niebieskiej ikony Word 2007 Microsoft Office. Nie mam pojęcia dlaczego mi się to zrobiło i jak przywrócić poprzednią ikonę. Gdy zapiszę plik (a piszę coś w Microsoft office), to w rubryce "typ pliku" widzę "Dokument WordPad" - a chciałabym, żeby było jak dawniej. Dodam, że mam oryginalnego Microsoft Office, zabuliłam za niego ciężką kasę, a teraz takie coś :( Co trzeba zrobić? Czy muszę na nowo instalować Offica, żeby mi się to przywróciło???

asmodeuszz
komentarz
komentarz

W dowolnym folderze -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Typy plików -> KLIK na DOC -> Otwierane za pomocą...: Zmień -> Wybierasz sobie MS Word i zapisujesz ustawienia.

mtna
komentarz
komentarz

Dzięki :) Zmieniłam sobie na MS Word i zapisałam. Wprawdzie ikonka była nadal biała z "A", ale znalazłam w tamtym miejscu taką opcję: zmień ikonę i poprawiłam sobie na taką niebieską z literą W. Jest trochę inna niż wcześniej (czy to możliwe że tamtą coś "zjadło"?), ale już jest lepiej :) Czy jest jakiś podfolder w MS Office w którym znajdowałyby się ikony do wyboru?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Chyba nie. Z nową wersją layout się też zmienia. W tym ikonki :)

mtna
komentarz
komentarz

To dlaczego teraz mam trochę inną ikonkę niż wcześniej? Nie da się wrócić do pierwotnej?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.